Polski Portal Morski
Aktualności Żegluga

85 lat działalności Polskiego Rejestru Statków

Z wielką dumą i radością PRS rozpoczyna jubileuszowy rok działalności! Od 85 lat łączy zdobyte doświadczenie z ogromną pasją skutecznie realizując swoją misję. Działając w interesie publicznym zapewnia bezpieczeństwo ludzi, obiektów pływających, lądowych, ładunków i środowiska naturalnego.

Naszym partnerom, klientom, sympatykom serdecznie dziękujemy za budowanie z nami silnych, wieloletnich relacji. W 2021 rok wchodzimy z nadzieją, że będzie nam dane te relacje jedynie pogłębiać. Wymagania przez Was stawiane zawsze są najsilniejszą motywacją do coraz efektywniejszego działania, a potrzeby inspirują do ciągłego rozwoju.

Kompetencje, autorytet oraz doświadczenie posiadane przez pracowników PRS są cenione w wielu miejscach na świecie. Dzięki ich zaangażowaniu skutecznie działamy także poza Polską – m.in. w Chinach, Grecji, Egipcie, Turcji czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Każdemu pracownikowi z osobna dziękujemy za trud i wkład w budowanie pozycji PRS jako instytucji wysokiego zaufania w kraju i zagranicą.

Pamiętamy o tych, którzy przez te dziesiątki lat budowali naszą instytucję, stawiając jej fundamenty. Kontynuując ich dzieło dążymy do bycia aktywnym uczestnikiem wszystkich obszarów, w których działamy – od nadzorów okrętowych przez nadzory przemysłowe, certyfikację wyrobów, osób i systemów zarządzania, prace naukowo-badawcze po organizowane specjalistyczne szkolenia.

Wierzymy, że mimo trudności jakie spotkały cały świat, rok 2021 – jubileuszowy dla PRS – będzie szczodry dla nas wszystkich.

Życzymy tak sobie, jak i Państwu udanej współpracy przez kolejne przynajmniej 85 lat!

Źródło: PRS

Zobacz podobne

Mierzeja Wiślana – pierwszy statek z narzutem kamiennym

Autor

Akcja ratownicza na kołobrzeskiej plaży

Autor

Na co trzeciej plaży zużyte maseczki i środki ochrony osobistej

Autor

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie