Skip to main content

Akademia Morska w Szczecinie - Kształcimy poszukiwanych specjalistów

Nabór na studia odbywa się według bardzo prostych zasad. Wystarczy zdać egzamin maturalny i złożyć odpowiednie dokumenty.

Absolwenci mają jasno określoną i pewną drogę do awansu zawodowego. Pierwsza praca po studiach to zarobki w wysokości ponad 1000 euro.

Nasi studenci nie muszą obawiać się, że koszty utrzymania będą dla nich zbyt wysokie. Akademia Morska w Szczecinie ma rozbudowany system stypendiów - tak zachęcam Akademia Morska kandydatów na swoich studentów i poleca do wyboru swoje Wydziały:

- Wydział Nawigacyjny

Świnoujście. Zespół Szkół Morskich. Inwestycje, inwestycje... zrealizowano kolejny etap.

Pomieszczenia połowy pierwszego i drugiego piętra internatu Zespołu Szkół Morskich im. E. Kwiatkowskiego są już po remoncie. Po umeblowaniu do 2- i 3-osobowych pokojów z łazienkami będą mogli przenieść się uczniowie. Na piętrach są także wyremontowane świetlice, pomieszczenie kuchenne, hole.

---

Akademia Morska w Szczecinie łączy najwyższy poziom kształcenia z morską tradycją

Polecamy interesujący wywiad z  dr inż. Agnieszką Deją, Prorektorem ds. Nauczania Akademii Morskiej w Szczecinie.

Zacznijmy naszą rozmowę trochę niekonwencjonalnie. Proszę dokończyć zdanie: Akademia Morska w Szczecinie to…

Targi Pracy Biura Karier Akademii Morskiej już za nami!

Za nami 2 edycja Targów Pracy Biura Karier Akademii Morskiej w Szczecinie. Zgromadziła 28 pracodawców z różnych branż, tłumy studentów i absolwentów zainteresowanych stażami, praktykami oraz ofertami pracy w firmach i instytucjach prezentujących swoje atuty.

150 mln zł na wspólne projekty jednostek naukowych i przedsiębiorców

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło kolejny z konkursów w ramach Programu Inteligentny Rozwój w tym roku. Na wsparcie projektów badawczo-rozwojowych realizowanych przez konsorcja naukowo-przemysłowe agencja wykonawcza ministra nauki i szkolnictwa wyższego przeznaczyła 150 mln zł.

Pieniądze to tylko część ekosystemu wsparcia

Przestronna i nowoczesna. Nowa siedziba Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej

Oficjalnie została otwarta nowa siedziba Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie. Podczas uroczystości odbyło się też uroczyste posiedzenie Senatu Akademii Morskiej w Szczecinie, na którym dziekanom nowych wydziałów wręczone zostały insygnia władzy dziekańskiej. W uroczystościach wziął udział Marek Gróbarczyk, minister gospodarski morskiej i żeglugi śródlądowej.

Subscribe to EDUKACJA