Skip to main content

Akademia Marynarki Wojennej włącza się w akcję #zostanwdomu

Zostańcie w domu, apeluje Akademia Marynarki Wojennej.

Studenci Akademii Morskiej w Szczecinie z wizytą w MGMiŻŚ
W piątek 21 lutego siedzibę Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej odwiedzili studenci Akademii Morskiej w Szczecinie. Reprezentowali oni Koło Ligi Morskiej...
Morska edukacja od przedszkola czyli współpraca ZMPSiŚ z Kuratorium Oświaty
Zarząd Portów oraz Kuratorium Oświaty w Szczecinie zawarły porozumienie o współpracy w popularyzacji wiedzy o gospodarce morskiej wśród dzieci i młodzieży.
Uwaga Maturzyści !
Akademia Morska w Szczecinie  zaprasza maturzystów na kurs Pitagoras 2020, czyli bezpłatne korepetycje z matematyki  przed maturą.
Wody Polskie nadal edukują. Zapisy na wiosenne warsztaty trwają!
Trwają zapisy na zajęcia edukacyjne prowadzone przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie. Pracownicy  instytucji odwiedzają szkoły podstawowe i przedszkola przekazując...
Akademia Morska w Szczecinie została partnerem MEWO SA - unikalnej na polskim rynku firmy specjalizującej się w skomplikowanej branży offshore.
29 stycznia na pokładzie statku badawczo-szkolnego Akademii Morskiej w Szczecinie - Nawigatorze XXI, przedstawiciele spółki oraz uczelni podpisali porozumienie o współpracy.
Akademia Morska w Szczecinie - Kształcimy poszukiwanych specjalistów
Nabór na studia odbywa się według bardzo prostych zasad. Wystarczy zdać egzamin maturalny i złożyć odpowiednie dokumenty.
Subscribe to EDUKACJA