Skip to main content

Terminal Promowy Świnoujście. Budimex nie zwalnia tempa

- Budimex kontynuuje prace związane z rozbudową i modernizacją terminala zgodnie z harmonogramem, mimo utrudnień związanych z pandemią koronawirusa – informuje Marek Kowalewski, prezes Terminalu Promowego Świnoujście Sp. z o.o. – Dziś zamknięta została dla ruchu kołowego ul. Dworcowa. Teraz do terminala dojeżdżamy tylko ul. Duńską.

Akademia Morska - studenci uczą się zdalnie i pomagają potrzebującym

W sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce i Europie, w świetle wprowadzanych w całej Polsce środków ostrożności - zmianom uległo również codzienne funkcjonowanie szczecińskiej morskiej uczelni. 

Branża wiatrowa już odczuwa skutki z powodu epidemii
Polska branża wiatrowa prosi o możliwość wydłużenia o rok ustawowych terminów dostarczenia pierwszej energii z nowych turbin wiatrowych.
Port Szczecin - Świnoujście pomaga pracownikom
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA, jedna z kluczowych spółek Skarbu Państwa w regionie pomaga swoim pracownikom w okresie społecznej kwarantanny.
Napisz morską opowieść i wygraj nagrodę
Polska Morska wspólnie z Zarządem Morskich Portów Szczecin i Świnoujście świętuje 70-te urodziny oraz 100 rocznicę zaślubin Polski z morzem.
Stocznia Szczecińska włącza się we wsparcie walki z koronawirusem
Stocznia Szczecińska jako kolejne przedsiębiorstwo z regionu włącza się w walkę z koronawirusem.
Milion złotych na walkę z koronawirusem od Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście za pośrednictwem profilu na twitterze poinformował dziś, że przekaże 1 mln zł na walkę z koronawirusem.
Subscribe to Klaster Morski Pomorza Zachodniego