Skip to main content

Pierwszy w Polsce, największy w Europie Aquapark – otwarcie już 20 lutego !

Park of Poland /materiał prasowy

 

Już niebawem, bo 20 lutego b.r w miejscowości Wręcza w gm. Mszczonów zostanie oficjalnie otwarty pierwszy w Polsce a zarazem największy w Europie, zadaszony park wodny.

 

Gmina Mszczonów znajduje się około 60 km od Warszawy, pomiędzy autostradą A2 i drogą S8.

Odwiedzający Park of Poland będą mieli do dyspozycji aż 3500 metrów kwadratowych basenów (w tym trzy imitujące Morze Martwe), 32 zjeżdżalnie wodne (najdłuższa liczy 320m), 10 saun oraz maszynę umożliwiającą surfowanie pod dachem.

Obiekt będzie bardzo klimatyczny gdyż będzie miał wydzielone strefy tematyczne, a dokładnie trzy. W całym aquaparku umiejscowione będą łącznie 740 palmy, specjalnie przywiezione do niego z różnych egzotycznych części globu.

W Park of Poland znajdą się także liczne atrakcje dla najmłodszych, przestrzeń rekreacyjna oraz część handlowa.

Budowa tego potężnego parku wodnego rozpoczęła się w 2017 roku i pochłonęła ok. 170 mln euro.

 

A jak kształtują się ceny wstępu?

Koszty wstępu do centrum rozrywki są rozsądne. Zaczynają się już od 39 zł dla dzieci i 59 zł dla dorosłych. Park będzie otwarty od 20 lutego 2020 r. codziennie przez cały rok:

w tygodniu 10:00 – 22:00,

w weekendy i święta 9:00 – 22:00.

Będzie istniała możliwość, tak jak w innych tego typu obiektach, zakupu biletu całodziennego którego cena zaczyna się dla dzieci już od 79 zł, a dla dorosłych już od 99 zł. Niemowlęta i dzieci do 3 roku życia za wstęp zapłacą 1 zł. Koszt biletu różni się w zależności od dnia tygodnia, wieku i wyboru stref.

Obiekt podzielony jest na 3 strefy tematyczne. Pierwsza JAMANGO jest najtańszą i dostępną dla wszystkich, niezależnie od wieku. Dwie kolejne RELAX i SAUNARIA dostępne są wyłącznie dla osób, które ukończyły 16 lat.

Bilet kompleksowy całodniowy (dni powszednie) czyli obejmujący wejście do wszystkich dostępnych stref dla osoby dorosłej kosztuje 129 zł.

Aquapark przewiduje także zniżki dla seniorów.

 

Już teraz można dokonywać rezerwacji biletów na stronie!

 

Szczegółowy cennik Park of Poland znajduje się na stronie

https://parkofpoland.com/

 

 

fot. materiał prasowy Park of Poland

KD