Skip to main content

Szczecin-Świnoujście. Przeładunki w portach zbliżone do ubiegłorocznych

Gospodarcze zawirowania związane z walką z koronawirusem jak na razie nie wpływają na funkcjonowanie największych portów Pomorza Zachodniego.  Krzysztof Urbaś, prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście informuje, że  towary obsługiwane są na bieżąco – mimo zaostrzonych rygorów sanitarno-epidemiologicznych.

Port w Gdańsku: przeładunki odbywają się bez zakłóceń
Przeładunki w porcie odbywają się bez zakłóceń, z zachowaniem ostrożności i dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników portowych - poinformował w środę Zarząd Morskiego Portu Gdańsk (ZMPG).
Porty w Szczecinie i Świnoujściu - praca bez zakłóceń
Koronawirus nie wpłynął na pracę portów w Szczecinie i Świnoujściu. Przeładunki są na takim samym poziomie jak w roku ubiegłym. Są spółki portowe, które nawet odnotowały wzrost przeładunków.
Port Szczecin - Świnoujście pomaga pracownikom
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA, jedna z kluczowych spółek Skarbu Państwa w regionie pomaga swoim pracownikom w okresie społecznej kwarantanny.
Napisz morską opowieść i wygraj nagrodę
Polska Morska wspólnie z Zarządem Morskich Portów Szczecin i Świnoujście świętuje 70-te urodziny oraz 100 rocznicę zaślubin Polski z morzem.
Niebawem nowy sprzęt do obsługi ro-ro w OT Port Gdynia
OT Port Gdynia sp. z.o.o rozpoczęła I etap realizacji projektu unijnego pn. „Doposażenie intermodalnego terminala ro-ro w Gdyni przez OT Port Gdynia sp. z o.o.”,...
Dzielmy sie dobrem - Port Gdynia wspomaga walkę z koronawirusem
W walce z niewidzialnym wrogiem potrzebna jest ostrożność, jednomyślność i co najważniejsze wzajemna troska. W poczuciu odpowiedzialności za życie i zdrowie mieszkańców Gdyni...
Subscribe to PORTY