Przejdź do treści

Praktyki morskie pod żaglami

Najbliższe miesiące podchorążowie dwóch najmłodszych roczników Akademii Marynarki Wojennej spędzą pod żaglami ORP Iskra. W poniedziałek (29 czerwca) okręt wyszedł z Portu Wojennego Gdynia. Na jego pokładzie znajduje się 29 studentów wojskowych pierwszego roku nawigacji...
Dni Otwarte online Akademii Morskiej w Szczecinie
Akademia Morska w Szczecinie zachęca studentów do zapoznania się z ofertą edukacyjną. W swoim komunikacie zapraszają do wirtualnego spotkania z uczelnią. "Spotkajcie się z nami w internecie - 24 i 25 czerwca zapraszamy Was na wydarzenie na Facebooku. W tym roku nie mogliśmy spotkać się w murach naszej uczelni - ale to nie oznacza, że zrezygnowaliśmy z uchylenia przed Wami drzwi Akademii Morskiej w Szczecinie".
Gdynia: poszukiwani studenci - wykonawcy badań w ramach projektu InnovaBio Pomorze
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni prowadzi nabór do kolejnej edycji projektu InnovaBio Pomorze. Wybrani w konkursie studenci nauk przyrodniczych zyskają szansę realizacji, we współpracy z firmami biotechnologicznymi, innowacyjnych projektów badawczych.
Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu zaprasza tegorocznych ośmioklasistów
Zespół Szkół Morskich im. inż. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Świnoujściu jest placówką, która podąża za potrzebami edukacyjnymi czasu. Obecnie dyrektorem Zespołu jest mgr inż. Marzena Gańcza, a organem prowadzącym - Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.
100 - lecie Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Prezydent: to instytucja niezwykle zasłużona
Uniwersytet Morski w Gdyni to jedna z najstarszych polskich wszechnic, niezwykle zasłużona dla polskiej gospodarki, nauki i renomy naszego kraju na arenie międzynarodowej – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście z okazji obchodzonego w środę 100-lecia uczelni.
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Szczecinie wznawia działalność
Od dnia 15 czerwca 2020 r. przywróciliśmy działalność Centrum w naszej siedzibie przy ul. Jagiellońskiej 20-21, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Zapraszamy do korzystania z naszych usług po uprzednim telefonicznym umówieniu spotkania z konsultantami.
Po maturze w mundurze - trwa rekrutacja na uczelnie wojskowe
Ministerstwo Obrony Narodowej zachęca maturzystów do studiowania na uczelniach wojskowych. Uczelnie wojskowe to atrakcyjne studia i perspektywy, ciekawe wyzwania i pewna praca w wojsku. Termin rejestracji i składania wniosków na studia wojskowe mija 30 czerwca 2020 r. Dla kandydatów na kierunki cywilne na uczelniach wojskowych, terminy rejestracji kończą się w sierpniu i we wrześniu.
Subskrybuj EDUKACJA