Przejdź do treści

Prezes PGNiG Jerzy Kwieciński złożył rezygnację

Prezes PGNiG Jerzy Kwieciński złożył w środę rezygnację z końcem dnia 22 października – poinformowała spółka. Kwieciński był prezesem od stycznia 2020 r. Przyczyn rezygnacji spółka nie podała. Kwieciński w rozmowie z PAP nie chciał komentować tej decyzji. Jerzy Kwieciński został powołany na prezesa PGNiG z dniem 10 stycznia 2020 r.,...
PGNiG: na przełomie roku pierwsza biometanownia w sieci gazowej
Na przełomie roku pierwsza biometanownia powinna zostać fizycznie przyłączona do sieci dystrybucyjnej gazu - poinformował w czwartek wiceprezes PGNiG Jarosław Wróbel. Docelowo PGNiG widzi w Polsce miejsce dla 2 tys. biometanowni w sieci dystrybucyjnej.
Fuzja PGNiG i Orlenu to początek giganta multienergetycznego?
Jak powiedział dziś prezes PGNiG Jerzy Kwieciński: “Dzięki fuzji PGNiG z PKN Orlen utworzymy nie tylko największy koncern multienergetyczny w naszym regionie, ale wreszcie będzie to koncern, który będzie się liczył na rynku europejskim. Będzie większy...
Prezes PGNiG: spółka będzie dywersyfikowała obszary działalności
Dla firm z sektora oil&gas czasy kryzysu są trudne, muszą dywersyfikować działalność i tą drogą pójdzie też PGNiG - mówi prezes spółki Jerzy Kwieciński. Jako obszary zainteresowania wskazuje m.in. na paliwa alternatywne, w tym wodór oraz ciepłownictwo.
Kwieciński: dbamy o bezpieczeństwo energetyczne Polaków i o to, żeby gaz był jak najtańszy
Dbamy o bezpieczeństwo energetyczne Polaków, jak również o to, żeby gaz był jak najtańszy - mówił w czwartek prezes Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa Jerzy Kwieciński. Zaznaczył, że Polska nie tylko importuje gaz, ale zaczyna też być jego eksporterem.
Subskrybuj Jerzy Kwieciński