Przejdź do treści

Wojewoda Tomasz Hinc składa podziękowanie za wsparcie w walce z COVID-19

Wojewoda Zachodniopomorski Tomasz Hinc złożył na nasze ręce podziękowanie za wsparcie w walce z COVID-19. My składamy podziękowania naszym Partnerom i osobom prywatnym, którzy wsparli naszą akcję. Za wsparciem finansowe dla zachodniopomorskich szpitali oraz służb medycznych...
Dni Otwarte online Akademii Morskiej w Szczecinie
Akademia Morska w Szczecinie zachęca studentów do zapoznania się z ofertą edukacyjną. W swoim komunikacie zapraszają do wirtualnego spotkania z uczelnią. "Spotkajcie się z nami w internecie - 24 i 25 czerwca zapraszamy Was na wydarzenie na Facebooku. W tym roku nie mogliśmy spotkać się w murach naszej uczelni - ale to nie oznacza, że zrezygnowaliśmy z uchylenia przed Wami drzwi Akademii Morskiej w Szczecinie".
Wspólna akcja „Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach”
Partnerem głównym akcji jest Grupa Azoty S.A., sponsorami Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A., Infra Port Spółka z o. o., oraz Polskie Terminale S.A, zakupy i transport: Sieć Sklepów Netto.
Port Szczecin - Świnoujście zyska nowy blask!
Charakterystyczny widziany z góry napis „Port Szczecin - Świnoujście” oraz logo widniejące na dachu magazynu nr 3 przy nabrzeżu Czeskim w szczecińskim porcie będą odnowione.
Nowy statek pożarniczy w portach Szczecina i Świnoujścia coraz bliżej
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście jest w trakcie rozstrzygania zapytania ofertowego na pełnienie funkcji inżyniera kontraktu dla projektu „Zakup statku pożarniczego dla Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście Spółka Akcyjna”.
Nowe pompy infuzyjne od ZMPSiŚ już pracują w szpitalu

Kolejny sprzęt medyczny ufundowany przez Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA już pracuje w szpitalu. Chodzi o pięćdziesiąt sztuk  pomp infuzyjnych, które trafiły do SPWSZ przy ul. Arkońskiej w Szczecinie, jakie placówka kupiła za środki przekazane przez Zarząd Portu.

Nowy sprzęt do diagnostyki molekularnej ufundowany przez Port Szczecin - Świnoujście, Stocznię Gryfia, Polskie Terminale oraz Stocznię Szczecińską już walczy z koronawirusem.
Nowe urządzenie ufundowane m.in. przez ZMPSiŚ SA pozwalające na wykrycie koronawirusa w bardzo wczesnej fazie już pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 PUM przy Unii Lubelskiej w Szczecinie. Poza zarządem portu jego zakup wsparły Morska Stocznia Remontowa „Gryfia” oraz Polskie Terminale SA.
Subskrybuj Klaster Morski Pomorza Zachodniego