Przejdź do treści

VI Międzynarodowy Kongres EKO FORUM: Podpisanie listu intencyjnego dot. budowy zbiornika retencyjnego w Supraślu

Podczas szóstej edycji Międzynarodowego Kongresu „EKO FORUM”, podpisano listy intencyjne w sprawie budowy zbiornika retencyjnego w Supraślu. 

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, we współpracy z Państwowym Gospodarstwem Wodnym Wody Polskie, przygotowało "Poradnik dla samorządów wyznaczających aglomeracje".
Dokument ten stanowi odpowiedź na najczęściej pojawiające się pytania ze strony samorządów oraz przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych dotyczące procesu wyznaczania aglomeracji oraz aktualnej sytuacji w gospodarce ściekowej
Drugi etap konkursu. Zagłosuj na nazwę nowych wysp.
Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej rozpoczyna drugi etap konkursu na nazwy nowych sztucznych wysp powstałych na Zalewie Wiślanym oraz Zalewie Szczecińskim.
Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach: rozwój portów morskich kluczowy dla strategii transportowej Polski
Konieczność budowy zrównoważonego i spójnego systemu transportu - podkreślali uczestnicy debaty o strategii transportowej dla Polski. Odbyła się ona w ramach XII edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach w dn. 2-4 września 2020 roku.
Przegląd aktywności morskich na rynkach globalnych w trzecim tygodniu sierpnia 2020
Indeks ClarkSea wzrósł o 4 proc. w ujęciu tydzień do tygodnia i wyniósł 13 395 USD dziennie, stanowi to najwyższy poziom od połowy maja br., średnia w ciągu bieżącego roku wzrosła o 25 proc. w ujęciu rok do roku. Po trzech kwartalnych spadkach...
Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marek Gróbarczyk zgodził się na nieodpłatne przekazanie Warszawie rur do awaryjnego przesyłu
Minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk zaakceptował wniosek prezes Wód Polskich Przemysława Dacy, by nieodpłatnie przekazać władzom Warszawy rury, które w zeszłym roku służyły do awaryjnego przesyłu - poinformował w czwartek resort.
Minister Gróbarczyk: sprawa awarii w oczyszczalni "Czajka" skierowana do prokuratury
Oddajemy do prokuratury sprawę awarii w oczyszczalni “Czajka”. Wniosek jest związany z niedopełnieniem obowiązków przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego - poinformował we wtorek minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.
Subskrybuj Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej