Przejdź do treści

Norwegia: armator wstrzymuje rejsy, kolejne osoby zakażone SARS-CoV-2

Norweski armator Hurtigruten poinformował w poniedziałek o wstrzymaniu wszystkich rejsów wycieczkowych w związku z wykryciem w piątek ogniska koronawirusa na statku Roald Amundsen. Zakażonych jest już ponad 40 osób, w większości załoga.
Ratownik z Jastarni zakażony koronawirusem. Kąpielisko do soboty jest zamknięte
Jeden z ratowników pracujących w Jastarni jest zakażony koronawirusem. Mężczyzna trafił do szpitala, ale czuje się dobrze. 14 innych ratowników trafiło na kwarantannę. 12 przebywa na miejscu, dwóch wróciło do swoich domów.
Gdynia/ już 30 osób zakażonych koronawirusem po imprezie na katamaranie. Sanepid szuka kolejnych uczestników rejsu
Do piątku służby sanitarne wykryły w sumie 30 przypadków zakażenia koronawirusem będących efektem imprezy, która odbyła się 12 lipca na katamaranie pływającym po Zatoce Gdańskiej. Sanepid szuka kolejnych uczestników zabawy. Na pokładzie mogło być ok. 240 osób.
Targi Posidonia odwołane. Wydarzenie odbędzie się dopiero w 2022 roku
Z wielkim żalem ogłaszamy odwołanie Posidonii 2020, pierwotnie planowanej na czerwiec 2020 r., A następnie przełożonej na październik 2020 r.
Gdynia: sanepid szuka uczestników imprezy na katamaranie, bo mogli zarazić się koronawirusem
Gdyński sanepid szuka uczestników imprezy Big Boat Party, która odbyła się 12 lipca na katamaranie pływającym po Zatoce Gdańskiej. Na pokładzie mogło być ok. 240 osób. Kilkoro z nich parę dni później okazało się nosicielami SARS-CoV-19.
Rusza nabór wniosków o dofinansowanie dla branży połowowej, który ma złagodzić skutki gospodarcze COVID-19
Rusza nabór wniosków o dofinansowanie dla branży połowowej, który ma złagodzić skutki gospodarcze epidemii COVID-19. Wniosek o dofinansowanie należy złożyć od 24 do 30 lipca 2020.
Wojewoda Tomasz Hinc składa podziękowanie za wsparcie w walce z COVID-19
Wojewoda Zachodniopomorski Tomasz Hinc złożył na nasze ręce podziękowanie za wsparcie w walce z COVID-19. My składamy podziękowania naszym Partnerom i osobom prywatnym, którzy wsparli naszą akcję. Za wsparciem finansowe dla zachodniopomorskich szpitali oraz służb medycznych...
Subskrybuj COVID-19