Przejdź do treści

Więcej ciężarówek i naczep na terminalu promowym w Świnoujściu

Mimo prac modernizacyjnych prowadzonych przez firmę Budimex na terenie terminalu promowego w porcie Świnoujście, które znacznie ograniczyły ilość dostępnych stanowisk promowych oraz powierzchnię placów manewrowo-postojowych wypracowano we wrześniu wzrost obrotów ładunkowych w stosunku do analogicznego miesiąca ubiegłego roku.
Świnoujście. Terminal intermodalny już za rok
Budimex od roku prowadzi przebudowę terminala promowego dostosowując go do funkcji intermodalnych. Pandemia nie zakłóciła przebiegu prac. Zgodnie z harmonogramem, pod koniec przyszłego roku inwestycja powinna być zakończona.
Świnoujście. Terminal promowy zmienia się z dnia na dzień
Na placu budowy parkingu dla 278 ciężarówek przy ul. Duńskiej kładziony jest już polbruk. To wszystko w ramach inwestycji przystosowania infrastruktury terminala promowego w Świnoujściu do obsługi transportu intermodalnego.
Niewybuch na Terminalu Promowym w Świnoujściu
Saperzy bezpiecznie usunęli dzisiaj z terenu Terminalu Promowego w Świnoujściu niewybuch z II wojny światowej. Znaleźli go wczoraj pracownicy pracujący przy jego rozbudowie....
Terminal Promowy Świnoujście. Budimex nie zwalnia tempa
- Budimex kontynuuje prace związane z rozbudową i modernizacją terminala zgodnie z harmonogramem, mimo utrudnień związanych z pandemią koronawirusa – informuje Marek Kowalewski, prezes Terminalu Promowego...
Subskrybuj Terminal Promowy