Przejdź do treści

PGZ: Polskie zakłady z umową na produkcję elementów wyrzutni rakiet Patriot

Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. podpisały umowę na produkcję i dostawy siłowników do wyrzutni rakiet M903 wchodzących w skład amerykańskich systemów Patriot - poinformowała Polska Grupa Zbrojeniowa (PGZ).
UE/ KE daje zielone światło na fuzję Orlenu z Lotosem. PKN Orlen podpisał list intencyjny ze Skarbem Państwa ws.przejęcia kontroli nad PGNiG
KE poinformowała we wtorek, że zatwierdziła przejęcie Grupy Lotos przez PKN Orlen. Uzależniono je jednak od pełnego wywiązania się ze zobowiązań przedstawionych przez Orlen. Chodzi m.in. o sprzedaż 30 proc.
Konferencja. Bałtyk w koncepcji Trójmorza, gospodarki morskiej i bezpieczeństwa energetycznego
Konferencja. Bałtyk w koncepcji Trójmorza, gospodarki morskiej i bezpieczeństwa energetycznego
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Szczecinie wznawia działalność
Od dnia 15 czerwca 2020 r. przywróciliśmy działalność Centrum w naszej siedzibie przy ul. Jagiellońskiej 20-21, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Zapraszamy do korzystania z naszych usług po uprzednim telefonicznym umówieniu spotkania z konsultantami.
PGE: farma wiatrowa Baltica 1 otrzymała warunki przyłączenia do sieci
perator przesyłowy energii elektrycznej PSE wydał warunki przyłączenia do sieci dla projektu morskiej farmy wiatrowej Baltica 1 należącego do PGE. Farma będzie mieć moc niemal 900 MW i według wstępnych założeń ruszy po 2030 r.
Rekord przesyłu paliwa w GAZ-SYSTEM w ubiegłym roku
Spółka podsumowała 2019 rok ilością ponad 20 mld m3 przesłanego paliwa. Poprzedni rekord zanotowano w 2017 r. i wyniósł 19,7 mld m3.
Arktyczne paliwo LOTOSU pomoże naukowcom na Spitsbergenie
Paliwo Grupy LOTOS dotrze na największą wyspę Norwegii na Morzu Arktycznym i pomoże polskim naukowcom w badaniach nad zmianami klimatycznymi. To efekt wygranego przetargu na dostawy paliwa dla Polskiej Akademii Nauk (PAN). 4 czerwca na pokład
Subskrybuj TECHNOLOGIE