Przejdź do treści

Port Gdynia i Port Gdańsk przekazały kolejne urządzenia dla trójmiejskich szpitali

Z inicjatywy Marka Gróbarczyka - Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Port Gdynia i Port Gdańsk łączą siły w walce z koronawirusem. Dzięki zainicjowanej przez Port Gdynia akcji #dzielmysiędobrem wsparcie w postaci wyposażenia do laboratorium otrzymały kolejne szpitale w Trójmieście.
Nowe pompy infuzyjne od ZMPSiŚ już pracują w szpitalu

Kolejny sprzęt medyczny ufundowany przez Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA już pracuje w szpitalu. Chodzi o pięćdziesiąt sztuk  pomp infuzyjnych, które trafiły do SPWSZ przy ul. Arkońskiej w Szczecinie, jakie placówka kupiła za środki przekazane przez Zarząd Portu.

Nowy sprzęt do diagnostyki molekularnej ufundowany przez Port Szczecin - Świnoujście, Stocznię Gryfia, Polskie Terminale oraz Stocznię Szczecińską już walczy z koronawirusem.
Nowe urządzenie ufundowane m.in. przez ZMPSiŚ SA pozwalające na wykrycie koronawirusa w bardzo wczesnej fazie już pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 PUM przy Unii Lubelskiej w Szczecinie. Poza zarządem portu jego zakup wsparły Morska Stocznia Remontowa „Gryfia” oraz Polskie Terminale SA.
Kolejna wpłata oraz pomoc w ramach akcji Wspieramy Szpitale od firmy Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Mocnym akcentem do grona wspierających akcję WSPIERAMY SZPITALE, zorganizowanej przez Klaster Morski Pomorza Zachodniego i Partnerów Konsorcjum  dołączyła firma Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Razem dla służby zdrowia - Port Gdynia
W ramach akcji wsparcia finansowego dla szpitali oraz służb medycznych do grona  darczyńców z branży morskiej dołączył Port Gdynia, który zakupił kolejne respiratory dla placówek medycznych w ramach walki z pandemią COVID-19. W dniu wczorajszym dotarł transport respiratorów a dziś zostały one przekazane Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni Redłowie.
Respiratory od Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście już w szpitalu. Akcja Klastra Morskiego Pomorza Zachodniego trwa
Respiratory ufundowane m.in. przez Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA są już w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 PUM w Policach. Sprzęt w Oddziale Klinicznym...
#dzielmysiędobrem - Port Gdynia i Port Gdańsk wspólnie wspierają szpital w Kościerzynie
Kolejne wyposażone laboratorium. Dzięki akcji #dzielmysiędobrem wsparcie otrzymał także szpital w Kościerzynie. Testy na obecność koronawirusa w województwie pomorskim stają się coraz bardziej dostępne.
Subskrybuj WSPIERAMY SZPITALE