Przejdź do treści

#Zostańwdomu The Tall Ships Races 2017

Przeżyjmy to jeszcze raz. Przypominamy jak wyglądało wydarzenie The Tall Ships Races 2018. Polska Morska wspólnie z Polski PCS sp. z o.o. i Zarządem Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA realizuje i promuje akcję #zostańwdomu ! 
Tor wodny. Amazon już na Zalewie Szczecińskim.
Pogłębiarka „Amazon” znajduje się już na torze wodnym na Zalewie Szczecińskim, nieopodal miejsca gdzie będzie usypana z refulatu jedna ze sztucznych wysp. Jeden z rurociągów refulacyjnych podłączono do pogłębiarki. Po próbach technicznych...
#ZostańWDomu Wycieczkowiec "Saga Ruby" w Szczecinie

Polska Morska wspólnie z Polski PCS sp. z o.o. i Zarządem Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA realizuje i promuje akcję #zostańwdomu!

Dzień Strażaka
Dziś Dzień Strażaka, święto ustanowione w dniu wspomnienia w Kościele katolickim św. Floriana. 4 maja jest okazją do wyrażenia wdzięczności strażakom za ich niebezpieczną i ciężką pracę....
#ZostańWDomu Żaglowce The Tall Ships Races
Polska Morska wspólnie z Polski PCS sp. z o.o. i Zarządem Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA realizuje i promuje akcję #zostańwdomu !
#ZostańWDomu Port Morski w Szczecinie z lotu ptaka
Polska Morska wspólnie z Polski PCS sp. z o.o. i Zarządem Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA realizuje i promuje akcję #zostańwdomu !
#ZOSTAŃWDOMU - Wspominamy The Tall Ships Races 2013. Wszystko dobre, co się dobrze kończy…
Zanim nastąpił uroczysty finał w Szczecinie uczestnicy regat wielkich żaglowców walczyli na ostatnim etapie płynąc z Rygi do Szczecina. Wszystkich uśpiła przepiękna pogoda w porcie w Rydze. Kiedy rozpoczął się decydujący, ostatni etap, już tak przyjemnie nie było.
Subskrybuj #zostańwdomu