Polski Portal Morski
Aktualności Klaster Morski

Szczecin. XVI Spotkanie Noworoczne Gospodarki Morskiej Wojciech Sobecki ze statuetką Dziennikarza Roku 2019

W środę 22 stycznia w „Starej Rzeźni” na szczecińskiej Łasztowni spotkali się przedstawiciele branży morskiej inaugurując nowy rok. To już tradycja, która jest kultywowana od blisko 20 lat. Była okazja do kuluarowych rozmów, noworocznych toastów, życzeń. Można też było pogratulować laureatowi statuetki Dziennikarza Roku 2019 Gospodarki Morskiej Pomorza Zachodniego.

Tym razem kapituła zachodniopomorskiego oddziału Krajowej Izby Gospodarki Morskiej przyznała to wyróżnienie Wojciechowi Sobeckiemu, twórcy portalu internetowego „infomare.pl”, poświęconego morzu, gospodarce morskiej i ludziom tej branży. Portal działa od 2014 roku.

– Z branżą morską związany jestem od prawie 30 lat – zaczynałem w 1993 roku jako rzecznik prasowy Stoczni Szczecińskiej, która była wtedy w pierwszej dziesiątce najlepszych stoczni świata – przypomniał laureat, który później pełnił też funkcję rzecznika prasowego w Zarządzie Morskich Portów Szczecin i Świnoujście.

Głównym organizatorem dorocznych spotkań ludzi branży morskiej jest Biuro Promocji Bliskiego Zasięgu Zachodniopomorskiego Oddziału Regionalnego Krajowej Izby Gospodarki Morskiej.

Serdecznie gratulujemy nagrody i życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz podobne

Rozbił się śmigłowiec marynarki wojennej USA

BS

PGE i Orsted wybrały konsorcjum do wykonania badań geotechnicznych dna morskiego

BS

XI Bałtycki maraton brzegiem morza

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie