Polski Portal Morski
Aktualności Klaster Morski Wspieramy Szpitale

Kolejne wpłaty oraz pomoc w ramach akcji Wspieramy Szpitale

Napływają kolejne wpłaty od Partnerów Klastra Morskiego Pomorza Zachodniego. Za wsparciem finansowe dla zachodniopomorskich szpitali oraz służb medycznych dziękujemy Prorektor ds. Kształcenia dr inż. Agnieszka Deja z Akademii Morskiej ze Szczecina  za przekazanie prywatnej wpłaty, Fundacji Polskich WartościWydawnictwu Zapol ze Szczecina oraz osobom prywatnym powiązanym z branżą morską.

Z radością informujemy, że w pomoc zaangażowały się uczelnie wyższe oraz szkoły średnie związane z branżą morską. Składamy również podziękowania Zachodniopomorskiemu Uniwersytetowi Technologicznemu, który przekazał cztery urządzenia do walki z koronawirusem, oraz podziękowania  za promowanie akcji i rozpowszechnianie informacji szkołom z którymi na co dzień  współpracujemy: Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu, Zespół Szkół Łączności w Szczecinie, Zespół Szkół Budowlanych, Zachodniopomorskiemu Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie, Zasadniczej Szkole Zawodowej WZDZ, Zespołowi Szkół Elektryczno – Elektronicznych, Zespołowi Szkół nr 8 ze Szczecina.

Jeszcze raz dziękujemy naszym Partnerom, którzy wsparli szpitale Midcon Designer z siedzibą w Szczecinie, JW. Stel Construction ze Szczecin, Soroban – biuro rachunkowe, firmie Navikon SRY  LTD ze Świnoujścia, które zebrane środki i niezbędny sprzęt  przekazały bezpośrednio do szpitala przy ulicy Arkońskiej oraz JPP Marine i Konstal, które w ramach Towarzystwa Okrętowego zebrali fundusze i wspomogli Szpital na Unii Lubelskiej.

Pierwsze wpłaty jakie otrzymaliśmy od Partner Stocznia Sp.z o.o. ze Szczecina, Infra Port Sp.z o.o ze Szczecina, Polskie Terminale SA  ze Szczecina, Terminal Promowy Świnoujście Sp.z o.o z Świnoujścia, Unity Line Limited Sp.z o.o oddział w Polsce, Eltec Polska ze Szczecina, Centrum Logistycznego Gryf Sp. z o.o. ze Szczecina,  Supon SA ze Szczecina ,Interoceanmetal Joint Organization ze Szczecina, oraz z każdym dniem powiększające się grono podmiotów oferujących pomoc sprawia, że dzięki Wam nasza akcja ma sens.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam pomagać!

Zobacz podobne

Multienergetyczny koncern to wzrost bezpieczeństwa Polski

KM

 Rosja zgromadziła na Morzu Czarnym co najmniej 8 okrętów wyposażonych w pociski manewrujące

BS

Joe Biden: Poruszę niebo i ziemię, by ponownie otworzyć port w Baltimore po katastrofie mostu

KM

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie