Polski Portal Morski
Edukacja Technologie

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Szczecinie wznawia działalność

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Szczecinie od dnia 15 czerwca 2020 r. wznowiło działalność w siedzibie przy ul. Jagiellońskiej 20-21, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii działa w ramach Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie utworzonego 1 stycznia 2009 r. z połączenia Akademii Rolniczej i Politechniki Szczecińskiej. Centrum zostało powołane w 2008 roku na bazie funkcjonującego od 1999 roku Biura Programów Międzynarodowych.

RCIiTT prowadzi działalność doradczą i szkoleniową dla firm, naukowców, studentów i absolwentów uczelni w zakresie transferu technologii, finansowania badań i rozwoju oraz wsparcia przedsiębiorczości akademickiej.

Szereg naszych usług jest bezpłatnych, dzięki dofinansowaniu z Komisji Komisji Europejskiej oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zobacz podobne

Politechnika Morska w Szczecinie rozpoczęła rekrutację na studia

BS

Nowe marynarskie eksponaty w MMW

BS

Wirtualna podróż na polskie wybrzeże lat międzywojennych

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie