Polski Portal Morski
Klaster Morski

Wojewoda Tomasz Hinc składa podziękowanie za wsparcie w walce z COVID-19

Wojewoda Zachodniopomorski Tomasz Hinc złożył na nasze ręce podziękowanie za wsparcie w walce z COVID-19.

My składamy podziękowania naszym Partnerom i osobom prywatnym, którzy wsparli naszą akcję.

Za wsparciem finansowe dla zachodniopomorskich szpitali oraz służb medycznych dziękujemy Prorektor ds. Kształcenia dr inż. Agnieszka Deja z Akademii Morskiej ze Szczecina za przekazanie prywatnej wpłaty oraz Pani Małgorzacie Ś., Fundacji Polskich Wartości, Wydawnictwu Zapol ze Szczecina oraz osobom prywatnym powiązanym z branżą morską.

Z radością informujemy, że w pomoc zaangażowały się uczelnie wyższe oraz szkoły średnie związane z branżą morską. Składamy również podziękowania Zachodniopomorskiemu Uniwersytetowi Technologicznemu, który przekazał cztery urządzenia do walki z koronawirusem, oraz podziękowania za promowanie akcji i rozpowszechnianie informacji szkołom z którymi na co dzień współpracujemy: Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu, Zespół Szkół Łączności w Szczecinie, Zespół Szkół Budowlanych, Zachodniopomorskiemu Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie, Zasadniczej Szkole Zawodowej WZDZ, Zespołowi Szkół Elektryczno – Elektronicznych, Zespołowi Szkół nr 8 ze Szczecina.

Jeszcze raz dziękujemy naszym Partnerom, którzy wsparli szpitale Midcon Designer z siedzibą w Szczecinie, JW. Stel Construction ze Szczecin, Soroban – biuro rachunkowe, firmie Navikon SRY LTD ze Świnoujścia, które zebrane środki i niezbędny sprzęt przekazały bezpośrednio do szpitala przy ulicy Arkońskiej oraz JPP Marine i Konstal, które w ramach Towarzystwa Okrętowego zebrali fundusze i wspomogli Szpital na Unii Lubelskiej.

Pierwsze wpłaty jakie otrzymaliśmy od Partner Stocznia Sp.z o.o. ze Szczecina, Infra Port Sp.z o.o ze Szczecina, Polskie Terminale SA ze Szczecina, Terminal Promowy Świnoujście Sp.z o.o z Świnoujścia, Unity Line Limited Sp.z o.o oddział w Polsce, Eltec Polska ze Szczecina, Centrum Logistycznego Gryf Sp. z o.o. ze Szczecina, Supon SA ze Szczecina ,Interoceanmetal Joint Organization ze Szczecina, oraz z każdym dniem powiększające się grono podmiotów oferujących pomoc sprawia, że dzięki Wam nasza akcja ma sens.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam pomagać!

Zobacz podobne

Polimery Police. Wielka inwestycja o ogromnym zakresie

BS

Urząd Morski w Szczecinie wyróżniony nagrodą!

AB

Usuwanie substancji niebezpiecznych z dna Bałtyku – specjalistyczna jednostka pływająca

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie