Polski Portal Morski
Historia Inne

MARSZ PIERWSZEJ BRYGADY – BOHATEROM WALK O NIEPODLEGŁĄ

Wspólnie uczcijmy 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Ministerstwo Obrony Narodowej zaprasza do udziału w akcji pod hasłem „MARSZ PIERWSZEJ BRYGADY – BOHATEROM WALK O NIEPODLEGŁĄ”.

Zaśpiewajmy razem marsz Pierwszej Brygady Legionów Polskich, dowodzonych przez Józefa Piłsudskiego. W trudnych chwilach dodawał Polakom odwagi i sił. Od 2007 roku jest oficjalną Pieśnią Reprezentacyjną Wojska Polskiego.

Nagraj filmik
Nagraj filmik jak śpiewasz solo, w duecie lub z rodziną Marsz Pierwszej Brygady. Załóż jedną słuchawkę i zaśpiewaj 3 zwrotki razem z Orkiestrą Wojskową w Bydgoszczy pod kierunkiem dowódcy – kapelmistrza mjr. Dominika Sierzputowskiego.

Filmik nagraj w poziomie, w formacie mp4.

Prześlij nagranie
Plik do 50 MB wyślij na adres: legiony@mon.gov.pl
Na nagrania czekamy do czwartku 29 października 2020 r.
Dla pierwszych 30 osób mamy nagrody: worek sportowy z materiałami promocyjnymi MON i Wojska Polskiego.

Dołącz zgodę
Z całości lub z fragmentu Twojego filmiku powstanie spot filmowy pt. „MARSZ PIERWSZEJ BRYGADY – BOHATEROM WALK O NIEPODLEGŁĄ”. Dlatego wypełnij podpisz i prześlij emailem wraz z filmikiem skan lub zdjęcie zgody na wykorzystanie nagrania i wizerunku. Oba formularze oraz szczegóły akcji dostępne na stronie: https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/marsz-pierwszej-brygady—bohaterom-walk-o-niepodlegla  

źródło: Centrum Operacyjne Ministra Obrony Narodowej

Zobacz podobne

Nowoczesna jednostka pływająca dla Morskiego Oddziału SG

Autor

Gdański Żuraw przejdzie największy po odbudowie powojennej remont

AB

112 dostawa LNG dotarła do Terminala im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu

Autor

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie