Polski Portal Morski
Aktualności Inne

Targi Nor-Shipping przesunięte na styczeń 2022 roku

Organizatorzy targów Nor-Shipping podjęli decyzję o przesunięciu tego wydarzenia z czerwca br. na styczeń 2022 roku. Wpływ na tę decyzję miała pandemia koronawirusa.

Decyzję o przesunięciu targów Nor-Shipping odbywających się w Oslo podjęto w porozumieniu ze wszystkimi partnerami oraz wystawcami, którzy opowiedzieli się za zmianą harmonogramu, stwierdzając przy tym, że każdy udział w imprezie latem 2021 r. mógł stanowić nie lada wyzwanie.

Rygorystyczne standardy w zakresie minimalizacji ryzyka infekcji oznaczają mniej ludzi, mniej interakcji i większy dystans między wystawcami a uczestnikami. Uważamy, że nie jest to zgodne z istotą Nor-Shipping – komunikują organizatorzy.

Targi Nor-Shipping odbywają się od ponad 50 lat i należą do najważniejszych wydarzeń branży morskiej w Europie. Przyciągają przedstawicieli międzynarodowego przemysłu morskiego: armatorów, stoczni i towarzystw klasyfikacyjnych, a także przedstawicieli biznesu zainteresowanych współpracą. Targi stwarzają niepowtarzalną okazję do zaprezentowania koncepcji i nowych technologii, a bogata oferta wystawiennicza wydarzenia pozwala nawiązywać kontakty z partnerami z całego świata.

Wśród wystawców znajduje się szerokie spektrum branż i specjalności. Są m.in. armatorzy, porty, otwarte rejestry statków, ale dominują jednak: stocznie i budowa statków oraz usługi remontowe, a także wszelkiego rodzaju wyposażenie okrętowe, narzędzia i materiały oraz usługi dla stoczni, zaopatrzenie dla statków i armatorów.

Warto dodać, że wśród wystawców reprezentowani są także przedstawiciele polskiej gospodarki i techniki morskiej.

Źródło: Nor-Shipping

Zobacz podobne

Nagrody SDP 2020. Prace składamy do 20 maja!

BS

Prezes PGNiG: do końca tego roku planujemy mieć ponad 80 stacji regazyfikacyjnych w Polsce

AB

Konkurs o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską rozpoczęty

KM

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie