Polski Portal Morski
Aktualności Inne Ważne

Odznaczenia dla ludzi morza i transportu w Szczecinie

To ciężka i odpowiedzialna praca, ale przynosząca satysfakcję. Tak o swoich zawodach mówią pracownicy z branż morskiej, drogowej i transportowej, którzy dostali dzisiaj odznaczenia od Wicewojewody Zachodniopomorskiego.

Marek Subocz wręczył dzisiaj odznaki honorowe „Zasłużony Pracownik Morza”, „Zasłużony dla Transportu Rzeczpospolitej” i „Zasłużony dla Drogownictwa”.

Ta praca to przede wszystkim pasja – mówi Maria Waszczuk z Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, która dostała odznakę „Zasłużony Pracownik Morza”.

– Dla mnie to jest wielki zaszczyt, że pracuje w tej firmie, jestem naprawdę oddana sercem i też czasem, który poświęciłam. Wiemy o tym, że nasza praca powoduje rozwój, właśnie tego naszego regionu i Polski całej też – mówi Waszczuk.

Łącznie odznaki odebrało 16 osób. „Zasłużony Pracownik Morza” to polskie resortowe odznaczenie w formie odznaki honorowej będącej zaszczytnym, honorowym wyróżnieniem zawodowym, nadawanym pracownikom gospodarki morskiej i administracji morskiej oraz innym osobom, które przyczyniły się do osiągnięć i rozwoju gospodarki morskiej. Jest jednostopniowe i nadawane jednokrotnie.

Źródło Radio Szczecin fot. ZMPSiŚ

Zobacz podobne

Wody Polskie będą miały nową siedzibę w Szczecińskiej Wenecji

KM

Trzy samochodowce japońskiego armatora remontowane równocześnie w Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia

Autor

Via Carpatia wśród tematów spotkania z Prezydent Grecji

Autor

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie