Polski Portal Morski
Aktualności Ministerstwo Polska Morska TV Turystyka

„Wolin na Fali” czyli atrakcje na wolińskiej Marinie

19 czerwca na wolińskiej Marinie odbyła się całodniowa i obfitujące w różne atrakcje impreza „Wolin na Fali”.

Od godzin porannych na cieśninie Dziwna rozgrywano cykl zawodów, w tym Zawody Spławikowe o Puchar Ministra Infrastruktury, Zawody Żeglarskie o Puchar Ministra Infrastruktury oraz Zawody Kajakarskie o Puchar Ministra Infrastruktury.

O godz.15:00 odbyło się zakończenie roku artystycznego uczestników zajęć programowych. Na początek uczestnicy zajęć plastycznych otworzyli wernisaż swoich prac, a potem odbył się koncert dzieci i młodzieży biorących udział w zajęciach muzycznych.

Imprezie towarzyszyły 2 stoiska:

▪ stoisko rękodzieła Warsztatu Terapii Zajęciowej Polskiego Towarzystwa na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło Wolinie

▪ stoisko Inspekcji Transportu Drogowego, gdzie każde dziecko mogło poszerzyć swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród najmłodszych jego uczestników.

Zawody odbywały się pod patronatem Ministra Infrastruktury, więc w Wolinie pojawił się Sekretarz w Ministerstwie Infrastruktury Marek Gróbarczyk, który przyglądał się Wolinowi z lądu oraz wody.

mat. filmowy Marek Gróbarczyk Fb/zdj. https://wwolinie.pl

Zobacz podobne

Węgry podpisały z Rosją długoterminową umowę na dostawy gazu

BS

Tor wodny Szczecin-Świnoujście. W sierpniu pogłębiarki zakończą pracę!

BS

Fracht FWO rozpoczął realizację dostaw dla jednej z największych inwestycji branży energetycznej w Polsce

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie