Polski Portal Morski
Aktualności Edukacja Turystyka

Letnia szkoła Johanna dla Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

Szkoła letnia „Zarządzanie Obsługą Rejsów Wycieczkowych” dedykowana studentom Uniwersytetu Morskiego w Gdyni odbędzie się już we wrześniu.

W dniach 13-17 września br. organizowana jest przez UMG Szkoła Letnia „Criuise Magement Course”, na którą zaproszeni są wszyscy studenci Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Wydarzenie obejmujące prelekcje, warsztaty, wizyty studyjne oraz bogaty program socjalny, realizowane jest w ramach międzynarodowego projektu JOHANNA. Zajęcia prowadzone przez międzynarodowy zespół wykładowców oraz ekspertów branżowych pozwolą na poznanie specyfiki obsługi sektora rejsów wycieczkowych oraz wymagań stawianych przez armatorów statków cruise.

Szczególnie ważną jest tutaj oferta turystyczna miast i regionów docelowych, mogąca przyciągnąć potencjalnych turystów morskich. Uczestnikom zapewniamy pokrycie kosztów udziału w Szkole oraz wyżywienie podczas trwania kursu. Spotkania z prowadzącymi odbywać się będą w siedzibie UMG (Gdynia).

źródło UMG

Zobacz podobne

Woda niezdatna do spożycia w dziewięciu miejscowościach w gminie Opole Lubelskie

JJ

MJR wraca do kraju

KM

Fregata dla Polski nie będzie taka sama jak jednostki zbudowane dla innych odbiorców

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie