Polski Portal Morski
Aktualności

Czwarta edycja Forum Wizja Rozwoju

Rozpoczęła się tegoroczna, a łącznie – już czwarta edycja Forum Wizja Rozwoju. Przez dwa dni aule gdyńskiej Akademii Marynarki Wojennej wypełnią się dyskusjami poświęconymi wyzwaniom, zmianom i wizjom tego, co czeka w najbliższych latach polską gospodarkę. W programie ponad 400 prelegentów z całej Polski i kilkadziesiąt sesji podzielonych na kilka bloków tematycznych.

W dniach 26 i 27 sierpnia 2021 odbywa się czwarta edycja Forum Wizja Rozwoju, skupiającego przedstawicieli biznesu, instytucji państwowych i środowiska naukowego. Liczne panele tematyczne, dyskusje i debaty sprawiają, że jest to największe wydarzenie gospodarcze w północnej Polsce. Przekrój przedstawicieli branż uczestniczących w Forum jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. energetykę, ekonomię, rynek pracy oraz, co istotne dla naszego regionu, gospodarkę morską.

Na Forum nie zabraknie też przedstawicieli Polskiego Rejestru Statków. W zaplanowanych dyskusjach na temat perspektyw i ograniczeń w przemyśle stoczniowym oraz potencjału morskiej energetyki wiatrowej udział weźmie członek Zarządu PRS Dariusz Rudziński. Natomiast Dyrektor Pionu Okrętowego – Grzegorz Pettke będzie uczestnikiem panelu dyskusyjnego na temat przyszłości ratownictwa morskiego RP.

Udział przedstawicieli jedynego polskiego towarzystwa klasyfikacyjnego w tak istotnym wydarzeniu gospodarczym przyczyni się do wzbogacenia dyskusji o naszą widzę i doświadczenia, które zdobywamy od 85 lat.

źródło PSR/Gdynia.pl fot. FWR

Zobacz podobne

System barier uchronił Wenecję przed bardzo wysoką wodą

BS

Tunelem w Świnoujściu już mogą jeździć samochody. Zobaczcie kiedy możliwy będzie przejazd dla wszystkich

BS

DESANT Z ORP WILIA NA WESTERPLATTE

PL

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie