Polski Portal Morski
Klaster Morski Polska Morska TV Ważne

8. Międzynarodowy Kongres Morski już za tydzień

Już tylko  tydzień dzieli nas od 8. Międzynarodowego Kongresu Morskiego, który odbędzie się 14-15 września 2021 r. w Szczecinie. To najważniejsze wydarzenie gospodarki morskiej w Polsce gromadzące kilkuset uczestników z kraju i zagranicy. Rejestracja trwa do najbliższego piątku 10 bm.

ZAREJESTRUJ SIĘ: https://kongresmorski.conrego.com/

8. MKM w liczbach: 3 debaty plenarne,15 paneli tematycznych, 90 prelegentów, kilkuset uczestników.

Poruszymy ważne dla gospodarki morskiej tematy:  transport intermodalny, gospodarka morska na rzecz klimatu,  trendy w transporcie morskim, mechanizmy wsparcia inwestycji portowych i wiele innych.

Wśród zaproszonych gości m.in.: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury, Pan Marek Gróbarczyk, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury, Pan Rafał Weber, Sekretarz Generalny, Baltic Ports Organization, Pani Isabelle Ryckbost.

ZOBACZ PROGRAM: https://kongres-morski.com.pl/program/

Bogaty program sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy Państwa do zainteresowania Kongresem znajomych, którzy także mogą znaleźć interesujące ich zagadnienia poruszane w trakcie kongresu.

Źródło/mat.filmowy mat.prasowy/ fot. MSC Gülsün

Zobacz podobne

Pierwsza dostawa propanu do nowego gazoportu w Policach

KM

Planety przy Wałach Chrobrego!

Autor

Kolejne kilometry międzynarodowego korytarza transportowego via Baltica oddane do ruchu

KM

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie