Polski Portal Morski
Klaster Morski Polska Morska TV Ważne

8. Międzynarodowy Kongres Morski już za tydzień

Już tylko  tydzień dzieli nas od 8. Międzynarodowego Kongresu Morskiego, który odbędzie się 14-15 września 2021 r. w Szczecinie. To najważniejsze wydarzenie gospodarki morskiej w Polsce gromadzące kilkuset uczestników z kraju i zagranicy. Rejestracja trwa do najbliższego piątku 10 bm.

ZAREJESTRUJ SIĘ: https://kongresmorski.conrego.com/

8. MKM w liczbach: 3 debaty plenarne,15 paneli tematycznych, 90 prelegentów, kilkuset uczestników.

Poruszymy ważne dla gospodarki morskiej tematy:  transport intermodalny, gospodarka morska na rzecz klimatu,  trendy w transporcie morskim, mechanizmy wsparcia inwestycji portowych i wiele innych.

Wśród zaproszonych gości m.in.: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury, Pan Marek Gróbarczyk, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury, Pan Rafał Weber, Sekretarz Generalny, Baltic Ports Organization, Pani Isabelle Ryckbost.

ZOBACZ PROGRAM: https://kongres-morski.com.pl/program/

Bogaty program sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy Państwa do zainteresowania Kongresem znajomych, którzy także mogą znaleźć interesujące ich zagadnienia poruszane w trakcie kongresu.

Źródło/mat.filmowy mat.prasowy/ fot. MSC Gülsün

Zobacz podobne

Exalo Drilling z grupy PGNiG będzie wiercić u brzegów Tanzanii

BS

PKN Orlen i GE Renewable Energy będą współpracować przy offshore

BS

Terminal kontenerowy w Świnoujściu? Koncepcja śmiała i realna!

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie