Polski Portal Morski
Kongres Morski

Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Partner Oficjalny 8. Międzynarodowego Kongresu Morskiego

Polska Żegluga Bałtycka S.A. to polski armator promowy, którego jednostki pływają pod marką Polferries. Główną działalnością spółki jest przewóz osób oraz ładunku pomiędzy Polską a Szwecją. Przedsiębiorstwo posiada pięć jednostek: m/f Cracovia, m/f Mazovia i m/v Baltivia operujących na linii Świnoujście – Ystad oraz m/f Nova Star i m/f Wawel na linii Gdańsk – Nynashamn. Polferries to nie tylko przewoźnik morski, ale również organizator imprez turystycznych, wycieczek do najciekawszych zakątków Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii. W ofercie można znaleźć noclegi w hotelach oraz domkach na terenie całej Skandynawii. Morskie Biuro Podróży Polferries oferuje wyjazdy konferencyjne, szkoleniowe oraz integracyjne z wykorzystaniem promów wyposażonych w odpowiednie zaplecze konferencyjne oraz szkoleniowe. Warto dodać, że Polferries podtrzymuje tradycje edukacji morskiej młodzieży, proponując atrakcyjny program Błękitnej Szkoły.

Armator w tym roku obchodzi Jubileusz 45-lecia działalności, który jest nie tylko okazją do świętowania, ale także przynosi nowe wyzwania i plany na przyszłość.

Promy Polferries oferują bezpieczną i wygodną żeglugę, tradycyjną dobrą kuchnię, możliwość dokonania atrakcyjnych zakupów, a to wszystko przy wspaniałej atmosferze stworzonej przez profesjonalną i kompetentną obsługę. Dzisiaj promy Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A. obsługujące połączenia ze Skandynawią są jednostkami nowoczesnymi, bezpiecznymi i cenionymi przez klientów pasażerskich i ładunkowych.

źródło kongres-morski.com.pl/partnerzy/

Zobacz podobne

Fotorelacja z drugiego dnia Kongresu Morskiego

JJ

Marek Gróbarczyk: przygotowujemy rozwiązania prawne, które umożliwią portom inwestowanie za granicą

KM

Premier: jestem przekonany, że silny segment morski będzie stanowił o coraz większej roli Polski w basenie Morza Bałtyckiego

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie