Polski Portal Morski
Aktualności

Kołobrzeskie molo pęka w szwach

Chociaż sezon, w nadmorskich kurortach, już dawno za nami, to wystarczy trochę promieni słońca, by najbardziej atrakcyjne miejsca wypełniły się turystami.Podobnie jest w środę w Kołobrzegu, gdzie przyjezdni korzystają z tego, że miejscowe molo jest ponownie bezpłatne.

Kołobrzeskie molo płatne było od czerwca. Bilet normalny za spacer w tym miejscu kosztował 6 złotych. Jesienią wstęp – na jedną z największych miejskich atrakcji turystycznych – jest darmowy. 

W środę przyjezdni chętnie spacerowali po pomoście, cieszyli się widokami, ale także tym, że w październiku opłaty nie są już pobierane.

– “Jesteśmy tutaj po raz pierwszy i jesteśmy zachwycone. Uważamy, że wejście nie powinno być płatne. – Mi się wydaje, że taka symboliczna złotówka. – Może jakieś pieniądze są też potrzebne na eksploatację” – mówili turyści. 

Molo pozostanie darmowe do końca kwietnia przyszłego roku. Opłaty powrócą na majówkę i będą obowiązywały do końca września.

Źródło: Radio Szczecin fot.: miastokolobrzeg.pl

Zobacz podobne

Dzienny rekord przepływu statków w Kanale Sueskim

BS

Przelot nad przekopem przez Mierzeję Wiślaną

AB

Gowin: cyfryzacja, innowacje to warunki rozwoju w krajach Trójmorza

KM

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie