Polski Portal Morski
Aktualności

Kołobrzeskie molo pęka w szwach

Chociaż sezon, w nadmorskich kurortach, już dawno za nami, to wystarczy trochę promieni słońca, by najbardziej atrakcyjne miejsca wypełniły się turystami.Podobnie jest w środę w Kołobrzegu, gdzie przyjezdni korzystają z tego, że miejscowe molo jest ponownie bezpłatne.

Kołobrzeskie molo płatne było od czerwca. Bilet normalny za spacer w tym miejscu kosztował 6 złotych. Jesienią wstęp – na jedną z największych miejskich atrakcji turystycznych – jest darmowy. 

W środę przyjezdni chętnie spacerowali po pomoście, cieszyli się widokami, ale także tym, że w październiku opłaty nie są już pobierane.

– „Jesteśmy tutaj po raz pierwszy i jesteśmy zachwycone. Uważamy, że wejście nie powinno być płatne. – Mi się wydaje, że taka symboliczna złotówka. – Może jakieś pieniądze są też potrzebne na eksploatację” – mówili turyści. 

Molo pozostanie darmowe do końca kwietnia przyszłego roku. Opłaty powrócą na majówkę i będą obowiązywały do końca września.

Źródło: Radio Szczecin fot.: miastokolobrzeg.pl

Zobacz podobne

W sobotę otwarcie „Zielonego Punktu Kontrolnego – Uniwersytetu Morskiego w Gdyni”

AB

Zachodniopomorskie/ Druga edycja Akcji Czysta Odra – od 28 kwietnia

KM

Kolejny transport m.in. ze sprzętem wojskowym dotarł do Portu Gdańsk

AB

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie