Polski Portal Morski
Aktualności Klaster Morski

Student Akademii ambasadorem marki Grupa Azoty

Grupa Azoty już od 5 lat prowadzi program ambasadorski, którego celem jest wsparcie młodych ludzi na ścieżce rozwoju zawodowego. Ambasadorem marki został Dawid Stanek z IV roku Mechaniki i budowy maszyn Akademii Morskiej.

Zadaniem Ambasadorów jest budowanie pozytywnego wizerunku Grupy Azoty na uczelniach. W trakcie rocznej kadencji wybrani studenci i doktoranci mają za zadanie wspierać Grupę Azoty w organizacji wydarzeń promocyjno-informacyjnych, skierowanych do środowiska akademickiego. W tym czasie poznają tajniki działania ogromnego przedsiębiorstwa, budują sieć kontaktów, zdobywają bezcenną wiedzę i doświadczenie. Za swoje działania otrzymują także wynagrodzenie.

– Funkcja Ambasadora to dla przede wszystkim kolejny etap rozwoju, w ramach którego mogę podnosić swoje kompetencje oraz budować cenne doświadczenie – mówi Dawid. – Dzięki pełnieniu tej funkcji będę miał bezpośrednią możliwość poznania największego koncernu chemicznego w Polsce od podszewki, co bezpośrednio wpłynie na zwiększenie moje zainteresowania procesami technologicznymi – dodaje student.

– Cieszymy się i jesteśmy dumni, tym bardziej, że aktywnie współpracujemy ze spółkami Grupy Azoty: student AMS zaznajomiony z działalnością i strukturą Grupy będzie świetnym łącznikiem w naszych wspólnych działaniach – przyznaje   Weronika Gocłowska, rzecznik AMS. – Gratulujemy.

pj /fot. gł Grupa Azoty

Zobacz podobne

Gruziński statek odmówił pomocy jednostce rosyjskiej

BS

Tunel gotowy na otwarcie. Zobaczcie sami !

BS

Ćwiczenia REP 2022 czyli drony w NATO

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie