Polski Portal Morski
Aktualności Klaster Morski

Student Akademii ambasadorem marki Grupa Azoty

Grupa Azoty już od 5 lat prowadzi program ambasadorski, którego celem jest wsparcie młodych ludzi na ścieżce rozwoju zawodowego. Ambasadorem marki został Dawid Stanek z IV roku Mechaniki i budowy maszyn Akademii Morskiej.

Zadaniem Ambasadorów jest budowanie pozytywnego wizerunku Grupy Azoty na uczelniach. W trakcie rocznej kadencji wybrani studenci i doktoranci mają za zadanie wspierać Grupę Azoty w organizacji wydarzeń promocyjno-informacyjnych, skierowanych do środowiska akademickiego. W tym czasie poznają tajniki działania ogromnego przedsiębiorstwa, budują sieć kontaktów, zdobywają bezcenną wiedzę i doświadczenie. Za swoje działania otrzymują także wynagrodzenie.

– Funkcja Ambasadora to dla przede wszystkim kolejny etap rozwoju, w ramach którego mogę podnosić swoje kompetencje oraz budować cenne doświadczenie – mówi Dawid. – Dzięki pełnieniu tej funkcji będę miał bezpośrednią możliwość poznania największego koncernu chemicznego w Polsce od podszewki, co bezpośrednio wpłynie na zwiększenie moje zainteresowania procesami technologicznymi – dodaje student.

– Cieszymy się i jesteśmy dumni, tym bardziej, że aktywnie współpracujemy ze spółkami Grupy Azoty: student AMS zaznajomiony z działalnością i strukturą Grupy będzie świetnym łącznikiem w naszych wspólnych działaniach – przyznaje   Weronika Gocłowska, rzecznik AMS. – Gratulujemy.

pj /fot. gł Grupa Azoty

Zobacz podobne

Minister ds. europejskich spotkał się z szefem duńskiego MSZ

JK

Wkrótce operacja przewiezienia największego i najcięższego elementu do budowy kompleksu Olefiny III

AZ

W piątek ostatnie pożegnanie kapitana Henryka Jaskuły

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie