Polski Portal Morski
Aktualności

Odkryj uroki Skandynawii. Nowe wycieczki w ofercie Unity Line.

Na stronach przewoźnika, dostępna jest nowa oferta wycieczkowa na 2022 rok. Co ją wyróżnia? Wygodny podział na wycieczki dla fanów: aktywnego wypoczynku i tradycyjnego zwiedzania. 

W obu grupach znaleźć można różnorodne oferty, skierowane zarówno do rodzin z dziećmi, jak i podróżujących parami czy w pojedynkę. Jest coś dla doświadczonych i początkujących turystów. A także, kilka propozycji wyjazdów okołoświątecznych, skierowanych do osób, które nie zawsze mogą pozwolić sobie na dodatkowe dni urlopu.

Zalety aktywnego wypoczynku

Siedzący tryb życia sprawia, że wielu z nas tęskni za relaksem połączonym z odrobiną zdrowego wysiłku fizycznego. Skandynawia jest idealnym miejscem na tego typu wyprawy. Czyste powietrze, zjawiskowe krajobrazy i różnorodna rzeźba terenu – to bezsporne atuty Północy.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na trzy wycieczki z serii GEOspacer, które łączą piesze wędrówki po parkach narodowych ze zwiedzaniem okolicznych atrakcji turystycznych. Bardzo ciekawą propozycją jest też oferta skierowana do wielbicieli jednośladów, czyli Rowerowy Raj. Nieco inną – choć równie pożyteczną –  aktywność, odnajdziemy podczas wycieczki Morsów morskie kąpiele.

Komfort klasycznego zwiedzania

Tradycyjne wycieczki autokarowe cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Nie bez powodu.  Odkrywanie kultury, poprzez wizyty w muzeach, oglądanie dzieł sztuki czy zabytków, jest niezawodne. Dlatego, w najnowszej ofercie Unity Line znajduje się sporo wycieczek typowo objazdowych, które odkryją przed podróżującymi największe atrakcje Skandynawii. Na które kierunki zwrócić szczególną uwagę?

Warto odwiedzić zachwycający, zielonyBornholm. Piękną Kopenhagę, która tętni życiem o każdej porze roku. Malmö, miasto w niezwykły sposób łączące tradycję i nowoczesność. A także, imponujący Göteborg, urokliwe Ystad oraz bliźniacze Helsingor (w Danii) i Helsingborg (w Szwecji). Dobrym pomysłem na rodzinny wyjazd będą odwiedziny w lunaparku, czyli: Wakacyjny zawrót głowy – Liseberglub w krainie słynnych klocków: Zabawa na całego Legoland i Kopenhaga dla każdego.

Więcej informacji

Z wszystkimi szczegółami najnowszej oferty wycieczkowej Unity Line zapoznamy się na stronie www.skandynawskiepodroze.pl Tam też, łatwo i bez wychodzenia z domu, można kupić każdą z prezentowanych wycieczek. Pełna oferta przejazdowa armatora Unity Line dostępna na www.unityline.pl. Informacje i rezerwacja pod nr telefonu +48 91 88 02 909 oraz  rezerwacje@unityline.pl

https://poczta.nazwa.pl/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=3149&_part=2&_action=get&_extwin=1&_framed=1&_mimewarning=1&_embed=1

Źródło/fot.: Unity Line

Zobacz podobne

PERN: dwa przewierty HDD pod rzeką Narew

KM

Szczecin. Ponad 1200 chętnych do studiowania na Akademii Morskiej

KM

Na Bałtyku powstaje pływający terminal gazu LNG

KM

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie