Polski Portal Morski
Aktualności Porty

Podpisano umowę na remont portu rybackiego w Kołobrzegu  

Duży remont w kołobrzeskim porcie rybackim. Znany jest już wykonawca inwestycji i jej koszt.9,5 mln zł będzie kosztowała modernizacja nabrzeża barkowskiego w kołobrzeskim porcie rybackim. To ostatni element inwestycji w tej części portu. Znany jest już wykonawca inwestycji. Pracami zajmie się lokalna firma „Hydrobud”.

Przebudowy doczeka się nabrzeże liczące 170 metrów, ale prezes Zarządu Portu Morskiego Artur Lijewski mówi, że zakres prac jest o wiele szerszy.

– Do tego będzie wyremontowane ponad 11 tysięcy metrów kwadratowych placu, który będzie przeznaczony pod przeładunki ryb, remonty jednostek, sieci oraz urządzeń przeładunkowych i połowowych – mówi Lijewski.

Remont nabrzeża ma poprawić warunki pracy lokalnych rybaków.

Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o. w dniu 3 lutego 2022 r. podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Handlowo-Usługowym “Hydrobud” na “Modernizację Nabrzeża Barkowskiego” w Porcie Rybackim.

Umowę na realizację inwestycji podpisano w czwartek. Zakończenie wszystkich prac przewidziano na koniec marca przyszłego roku.

Zobacz podobne

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. już w komplecie

KM

Muzeum Wisły i Centrum Konserwacji Wraków Statków w Tczewie zapraszają na „Weekend w Muzeum” w dniach 15 i 16 maja 2021 r.

BS

Postęp prac przy pogłębianiu toru podejściowego w Porcie Gdynia

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie