Polski Portal Morski
Aktualności Extra Polska Morska TV

Wyprzedzanie na oceanie !

Jesteście zainteresowani żeglarstwem? Zobaczcie jak wygląda wyprzedzanie z perspektywy załogi jachtu I Love Poland. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku.

Volvo 70 to innowacyjna konstrukcja zaprojektowana do wokołoziemskich regat Volvo Ocean Race. Jachty tej konstrukcji należą do najszybszych jednostek jednokadłubowych.

I Love Poland to wyjątkowy, największy projekt promujący Polskę za granicą. Zrodził się z inicjatywy Polskiej Fundacji Narodowej i zakładał udział polskiego jachtu w najważniejszych i najbardziej prestiżowych regatach na świecie oraz szkolenie młodego pokolenia polskich regatowych żeglarzy oceanicznych, z wykorzystaniem nowoczesnego jachtu, świetnego zespołu i najlepszych rozwiązań technicznych. W tym celu Polska Fundacja Narodowa sfinansowała zakup supernowoczesnego jachtu jednokadłubowego trzeciej generacji Volvo Open 70 o długości 21,5 i szerokości 5,35 oraz 34. metrowym maszcie.

źródło / fot./ mat. filmowy PFN, I Love Poland

Zobacz podobne

Senatorowie z Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności odwiedzili budowę drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską.

BS

Exalo Drilling z grupy PGNiG będzie wiercić u brzegów Tanzanii

BS

 Należy przystosować część instalacji związanych z Nord Stream 2 do odbioru LNG

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie