Polski Portal Morski
Aktualności

Bezpłatne bilety Stena Line dla Ukraińców

Przewoźnik promowy Stena Line jest zaniepokojony skutkami konfliktu na Ukrainie i chce pomóc jej mieszkańcom szukającym schronienia w innych krajach. Od dzisiaj, 28 lutego oferuje Ukraińcom oraz zarejestrowanym organizacjom charytatywnym i humanitarnym – bezpłatny transport swoimi promami.

Od poniedziałku, 28 lutego pasażerowie z Ukrainy mogą rezerwować darmowe bilety na wszystkie linie Stena Line, ale przede wszystkim na tę z Gdyni do szwedzkiej Karlskrony. Osoby te otrzymują rezerwacje na pierwszy dostępny rejs – w takim zakresie, na jaki pozwala bezpieczeństwo i pojemność jednostek.

Obywatele Ukrainy, którzy chcą skorzystać z bezpłatnego transportu muszą posiadać ważny paszport i okazać go w porcie.

Stena Line oferuje również bezpłatny transport zarejestrowanym organizacjom charytatywnym i humanitarnym, których celem jest wspieranie ludzi na Ukrainie.

– Udzielimy pomocy w takim zakresie, na ile tylko pozwolą względy bezpieczeństwa i nasze możliwości przewozowe – informuje na swoim facebookowym profilu przewoźnik Stena Line.

Jak dokonać rezerwacji?

Obywatele z Ukrainy mogą rezerwować bezpłatne bilety pod numerem telefonu: + 48 58 660 92 00 lub osobiście w kasach na terminalu przy ul. Kwiatkowskiego 60 w Gdyni . Mogą również kontaktować się z firmą za pośrednictwem Facebooka.

Całkowity koszt przejazdu promem oraz opłat rezerwacyjnych ponosi Stena Line.

Źródło: https://www.gdynia.pl/gdynia-dla-ukrainy,8623/bezplatne-bilety-stena-line-dla-ukraincow-i-organizacji-pomocowych,563558

Fot.: mat. prasowe

Zobacz podobne

9. dostawa LNG do Terminalu w Świnoujściu w tym roku

KM

Rosja planuje ćwiczenia okrętów wojennych na wodach u wybrzeży Irlandii

BS

Elenger, z estońskiej grupy Eesti Gaas, rozpoczyna sprzedaż gazu w Polsce

PL

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie