Polski Portal Morski
Aktualności

Dni Otwarte dla pierwszych kandydatów na Politechnikę Morską

Dzień Otwarty Wydziału Informatyki i Elektrotechniki dał początek serii pięciu wydziałowych spotkań: każdy kandydat może wybrać, które wydziały go interesują, zajrzeć do nas i w luźnej atmosferze, przy kawie, porozmawiać z nauczycielami, paniami z dziekanatu, studentami. 

Formuła imprez zakłada, że każdy wydział prezentuje osobno swoją ofertę skierowaną do kandydatów. Na spotkaniach możemy odpowiadać na konkretne pytania i oprowadzać kandydatów po laboratoriach, symulatorach i budynkach. 

Pierwszy dzień przyniósł ciekawe rozmowy z przyszłymi pracodawcami – z inicjatywy Biura Karier zarówno kandydaci na studia, jak i studenci mogli skorzystać ze spotkania „Oko w oko z pracodawcą”. Pojawili się przedstawiciele branży IT, ale także branży produkcyjnej oraz typowo morskiej. 

Rozkład jazdy podzieliliśmy na spotkania w maju: 17 maja Wydział Informatyki i Telekomunikacji, 19 maja Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu (a więc wyłącznie „lądowe”) oraz czerwcu: 7 czerwca – Wydział Nawigacyjny, 9 czerwca Wydział Mechaniczny, 14 czerwca Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki – a więc kierunki lądowe i nasze wyróżniki: kierunki pływające. 

Szczegóły: https://rekrutacja.am.szczecin.pl/aktualnosci/ruszaj-wydziaowe-dni-otwarte-do-zobaczenia-w-maju-i-czerwcu/

PJ

Zobacz podobne

Wiceszef MSZ o sytuacji na Odrze: postawiliśmy 29 zapór, po niemieckiej powstały 3

KM

Trzy dni wojny ORP Gryf

BS

PERN wyda w tym roku prawie 90 mln na remonty infrastruktury krytycznej

PL

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie