Polski Portal Morski
Aktualności

PGNiG z nagrodą w konkursie „The Best Annual Report”

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo po raz piąty z rzędu znalazło się w gronie laureatów konkursu „The Best Annual Report” organizowanym przez Instytut Rachunkowości i Podatków.

PGNiG otrzymało nagrodę w kategorii „The Best of the Best”, przyznawaną spółkom notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, które charakteryzują się najwyższym poziomem raportowania finansowego w Polsce.

Nagroda „The Best of the Best” jest bardzo ważnym wyróżnieniem i potwierdzeniem słuszności podejścia PGNiG do raportowania finansowego. Od lat traktujemy nasze raporty roczne jako szansę na skuteczną komunikację z rynkiem, inwestorami i akcjonariuszami powiedział Przemysław Wacławski, Wiceprezes Zarządu PGNiG SA ds. Finansowych. Zdobycie tej nagrody nie byłoby możliwe bez zaangażowania pracowników PGNiG. Gratuluję i jestem z Was dumny, to Wasza nagroda dodał.

„The Best Annual Report”, to konkurs na najlepszy raport roczny pod względem wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów. W konkursie nagradzane są raporty spółek giełdowych, które – według Instytutu Rachunkowości i Podatków – prezentują najwyższy poziom i mogą służyć jako wzór do naśladowania dla innych spółek z rynku regulowanego. Ocenie pod kątem wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów poddawane są skonsolidowane sprawozdanie finansowe, skonsolidowane sprawozdanie Zarządu z działalności, raport zintegrowany online oraz oświadczenie o stosowaniu ładu korporacyjnego.

Źródło/fot.: PGNiG

Zobacz podobne

W Zatoce Fińskiej odkryto wrak niderlandzkiego żaglowca z XVII wieku

KM

Na Mierzei Wiślanej kanał żeglugowy napełniony wodą. Trwają testy urządzeń

KM

Remontowa Shipbuilding wspiera modernizację Marynarki Wojennej i polski przemysł offshore

JJ

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie