Polski Portal Morski
Aktualności Porty

Port Gdynia wydzierżawi części placu manewrowo-składowego

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. zaprasza do udziału w przetargu nieograniczonym na wybór Dzierżawcy części placu manewrowo-składowego położonego przy ulicy Logistycznej 1 w Gdyni.

Przeznaczeniem placu będzie: działalność składowa w obrocie portowo–morskim, w tym działalność związana z konfekcjonowaniem/przygotowywaniem ładunków do/z transportu morskiego ze szczególnym uwzględnieniem kontenerów, z wyłączeniem działalności polegającej na montażu urządzeń, przeładunku i składowaniu: ładunków masowych luzem, złomu i innych rodzajów odpadów oraz prowadzenia działalności stoczniowej (budowa, przebudowa, remonty, likwidacja statków lub ich segmentów/części).

Postępowanie na wybór Dzierżawcy części Placu nr 2 zostanie przeprowadzone w trybie przetargu publicznego nieograniczonego, w którym w odpowiedzi na publiczne ogłoszenie o Postępowaniu, oferty ostateczne mogą składać wszyscy zainteresowani Dzierżawcy spełniający warunki uczestnictwa w Postępowaniu opisane w Specyfikacji Postępowania. ZMPG S.A. informuje, iż termin składania ofert ostatecznych w Postępowaniu wraz z wymaganymi dokumentami upływa w dniu 21 marca 2023 r. o godzinie 10:00.

ZMPG S.A. zaprasza do udziału w postępowaniu przetargowym, wszystkie zainteresowane przedmiotem Postępowania podmioty.

Źródło/fot.: ZMPG

Zobacz podobne

Szef MSZ Rau: Niemcy liczą na porozumienie z USA ws. Nord Stream 2

KM

Pierwszy lądowy odcinek gazociągu Baltic Pipe po odbiorze technicznym

BS

Malezja protestuje przeciw wtargnięciu chińskich statków na jej wody na Morzu Południowochińskim

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie