Polski Portal Morski
Aktualności Edukacja

Targi pracy branży morskiej na PG

Biuro Karier i Absolwentów Politechniki Gdańskiej oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa organizują – TARGOiOWISKO 2023 – Wydziałowe Targi Pracy. Wydarzenie odbędzie się 5 kwietnia, w godz. 10:00-14:00, w budynku Instytutu Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Podczas targów przedstawiciele firm przedstawią oferty praktyk studenckich, pracy oraz staży.

To już siódma edycja wydarzenia, na które Politechnika Gdańska zaprasza studentów i absolwentów oraz uczniów szkół średnich pragnących nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami działającymi w branży morskiej. To okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami oraz ze ścieżką kariery w danej firmie, oczekiwaniami i potrzebami pracodawców w odniesieniu do konkretnych stanowisk, na które aktualnie trwa rekrutacja. Pracodawcy poza ofertami pracy promować będą również staże zawodowe oraz programy praktyk studenckich, które mogą być pierwszym krokiem do rozpoczęcia kariery w wymarzonej firmie.

TARGOiOWISKO 2023 odbędzie się w środę, 5 kwietnia w godzinach od 10:00 do 14:00 w budynku Instytutu Oceanotechniki i Okrętownictwa PG (na parterze i I piętrze). Wszystkich uczestników zapraszamy na spotkanie „Kariera zawodowa w branży morskiej” z absolwentami Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, którzy opowiedzą dlaczego warto studiować na Politechnice Gdańskiej, o tym jak wygląda ich obecna praca w zawodzie oraz podzielą się swoim doświadczeniem z młodszymi kolegami, którzy debiutują na rynku pracy. Spotkanie odbędzie się w godzinach: 11:00 – 12:00 w auli im. prof. Hilarego Sipowicza (I piętro).

Podczas targów będzie również możliwość rozmowy z pracownikami Biura Karier i Absolwentów w zakresie przedsiębiorczości oraz świadczonych usług doradczych.

źródło/ fot. PG

Zobacz podobne

Ponad 50 mln zł na nowoczesne technologie dla zwiększenia ochrony przeciwpowodziowej

KM

Zełenski: będziemy transportować nasze zboże przez bułgarski port

BS

Hiszpański CATIZ proponowany dla Miecznika

JJ

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie