Polski Portal Morski
Aktualności Ważne

Najważniejsze wydarzenie morskie w Europie Środkowo-Wschodniej już wkrótce! Baltexpo 2023

10-12 października 2023 roku w AmberExpo w Gdańsku odbędą się najważniejsze w Europie Środkowo-Wschodniej targi morskie – BALTEXPO. Wydarzenie to skupia w jednym miejscu przedstawicieli przemysłu okrętowego, stoczni, portów i terminali, a także offshore z energetyką wiatrową. Nie zabraknie również salonu militarnego Balt-Military-Expo! To unikalne połączenie merytorycznych dyskusji prowadzonych przez światowej klasy prelegentów, przestrzeni dla biznesu i nawiązywania kluczowych dla rozwoju kontaktów handlowych.

BALTEXPO to już ponad 40-letnia historia najważniejszych targów morskich w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W ciągu tych lat wydarzenie zyskało międzynarodowy prestiż i stało się nieodłącznym elementem kalendarza dla branży morskiej. Targi stanowią doskonałą okazję do nawiązania kontaktów biznesowych, zwiększenia wiedzy i kompetencji, a także zainspirowania się i pozyskania nowych projektów.

W BALTEXPO 2023 wystawi się wiele firm z różnych krajów, reprezentujących cały przemysł morski, od producentów jednostek pływających, po dostawców nowoczesnych rozwiązań dla tej branży. Wystawcy to przedstawiciele firm, instytucji, władz publicznych, organizacji pozarządowych, a także inwestorzy i przedstawiciele mediów. BALTEXPO przyciąga gości zarówno z Polski, jak i z zagranicy, co stanowi doskonałą okazję do nawiązania kontaktów międzynarodowych.

Start sprzedaży biletów na BALTEXPO 2023 rozpoczyna się już 31 marca 2023 roku. Warto już teraz zaplanować swoją wizytę na tym unikalnym wydarzeniu.

Zostań wystawcą : www.baltexpo.eu/zostan-wystawca/ !

źródło / fot. mat. prasowy

Zobacz podobne

PGNiG: sztuczna inteligencja wspiera inwestycje w wydobycie ropy i gazu w Polsce

KM

Moratorium bez moratorium? Nowy rząd w Niemczech każe poczekać Nord Stream 2

KM

Prezes PGG: przyszłoroczne wydobycie węgla o milion ton większe od zakładanego

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie