Polski Portal Morski
Akcje Polski Morskiej Aktualności Ministerstwo Ważne

Kolejna 26. edycja Herring Szczecin 2023

Spotkanie „Herring Szczecin” jak co roku zgromadziło przedstawicieli firm i organizacji związanych z gospodarką morską. Oprócz zacieśniania kontaktów, były także „Laury Bałtyku”, wręczane za szczególny wkład w rozwój branży morskiej.

Laur Bałtyku otrzymał prof. Wojciech Ślączka, rektor Politechniki Morskiej w Szczecinie – za wysiłek i skuteczne działania, które doprowadziły do przekształcenia Akademii Morskiej w Politechnikę Morską, co otworzy wiele nowych możliwości rozwoju uczelni. Statuetkę wręczył prof. Ślączce wiceminister infrastruktury Grzegorz Witkowski.

Bursztynowy Laur Bałtyku trafił do spółki Heavy Lift Service, działającej m.in. na terenie portów i stoczni w Szczecinie i Świnoujściu. Doceniono nowatorskie rozwiązanie służące do przeładunku ciężkich towarów. Statuetkę wręczył laureatowi Michał Przepiera, wiceprezydent Szczecina.

Zgodnie z tradycją, na Herringu nie zabrakło okolicznościowego tortu. Tym razem ufundowała go spółka Polski PCS.

Źródło: media Fot.: Herring Szczecin

Zobacz podobne

Podlaskie/ 460 tys. zł od wojewody dla jednostek WOPR

JK

M. Gróbarczyk o przekopie Mierzei Wiślanej: Bez swobodnego dostępu do Zalewu Wiślanego nie jest możliwa ochrona granicy

BS

Tunelem do Świnoujścia jeszcze w czerwcu!

AB

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie