Polski Portal Morski
Aktualności Inne

Gazowiec Seagas Loyalty w Porcie Gdańsk

Wczoraj biuro HCC w Gdyni miało niezwykłą przyjemność gościć z wizytą na gazowcu Seagas Loyalty, który zawinął do portu w Gdańsku.

Już od samego momentu wejścia na burtę, odwiedzający spotkali się z dużą życzliwością załogi, z kapitanem Jacek Dul oraz 2/O na czele, którzy mocno zadbali o godne ugoszczenie na pokładzie. Wszyscy byli niezwykle chętni do pomocy i otwarci na rozmowy – czuć było, że na statku panuje przyjazna atmosfera pomiędzy marynarzami.

Na samym początku oprowadzania Pan Kapitan zaprosił uczestników na mostek, gdzie zrobiono kilka pamiątkowych zdjęć załogi oraz statku. Rozmawiano także z marynarzami o warunkach pracy na Seagas Loyalty i kondycji gazowca, o których usłyszano wiele ciepłych słów.

Następnie wszyscy zeszli do działu maszynowego, gdzie rozmawiano z pracującym tam kadetem oraz starszym mechanikiem – szczególnie ten drugi wyrażał się w samych superlatywach o statku, zwracając dużą uwagę na japońską precyzję i wykonanie przy jego budowaniu.

Seagas Loyalty opuszczaliśmy w bardzo dobrych nastrojach i z tego miejsca chcieliśmy podziękować Panu Kapitanowi oraz całej załodze za świetną atmosferę, która towarzyszyła nam podczas całej wizyty! To prawdziwa duma mieć takich marynarzy w naszej flocie!

źródło/fot: Hartmann Crew Consultants

Zobacz podobne

Wyciek gazu z gazociągu Nord Stream 1. Ekspert: to nie przypadek

KM

Zwiększanie możliwości przeładunkowych. Kolejna dostawa gazu do świnoujskiego terminalu

PL

Krajowe magazyny gazu są wypełnione w 99 proc.

PL

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie