Polski Portal Morski
Edukacja Inne

Politechnika Morska w Szczecinie oficjalnie otworzyła sklep „NA POKŁADZIE”

Stacjonarny salon z artykułami sygnowanymi uczelnianym logo otwarto w holu głównym budynku przy Wałach Chrobrego. Pierwszego zakupu dokonał JM Rektor Wojciech Ślączka, w ślad za nim poszli kolejni klienci. Zainteresowanie jest duże, co bardzo nas cieszy – w dniu premiery sprzedaż przeszła nasze oczekiwania!

Co w ofercie sklepu?

W ofercie Na Pokładzie znajdują się gadżety: m.in. kubki, bidony, breloki, artykuły piśmiennicze. Jest także odzież: koszulki, bluzy, czapki. Obok produktów sygnowanych logo Politechniki Morskiej pojawiła się także unikatowa seria ze znakiem dawnej Wyższej Szkoły Morskiej! Znajdzie się coś dla miłośników podróży (nie tylko sentymentalnych), motywów morskich oraz atrakcji Szczecina. Martyna, która odpowiada za obsługę NA POKŁADZIE, na pewno doradzi niezdecydowanym. 

Sklep stacjonarny znajduje się w budynku głównym uczelni przy Wałach Chrobrego (parter pok. 32) i będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 15:00. Już wkrótce uruchomimy też stronę internetową, gdzie zaprosimy do zakupów online. Poinformujemy o tym w kolejnych komunikatach. 

Czekamy na sympatyków naszej uczelni i koloru granatowego, który zdecydowanie dominuje w naszym asortymencie.

źródło/fot: Politechnika Morska

Zobacz podobne

Czy atom to przyszłość dla statków?

PL

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego zakończony. Ponad 700 żeglarzy na starcie

AB

I Międzynarodowa Konferencja EMS-SAR 2023 już wkrótce

KM

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie