Polski Portal Morski
Aktualności Edukacja Extra

Politechnika Morska w Szczecinie. Ruszyła rekrutacja na studia

Ruszyła rekrutacja na studia na Poltechnice Morskiej w Szczecinie – do 15 lipca uczelnia zaprasza kandydatów do aplikowania na studia w roku akademickim 2024/25.

Uczelnia oferuje 17 kierunków, to studia dla wilków morskich: nawigacja, mechanika i budowa maszyn (oba po polsku i po angielsku), mechatronika oraz żegluga śródlądowa, a także te dla osób chcących związać swoje życie zawodowe z lądem, jak informatyka czy logistyka i inne. Od trzech lat dużą popularnością cieszy się kierunek związany z morską energetyką wiatrową. Tegoroczna nowość na Wydziale Mechanicznym – inżynieria modelowania przestrzennego – to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku i rozwijającej się obecnie dziedziny inżynierii odwrotnej, tj. technologii związanej z drukiem 3D.

Każdy z nich jest prowadzony zgodnie z najnowszymi trendami rynkowymi. Nauka odbywa się w nowoczesnych laboratoriach, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i daje mozliwość zdobycia cennych doświadczeń podczas praktyk.

Na kandydatów Polotechnika Morska od 20 maja do 15 lipca, aplikować można przez formularz rejestracyjny na www.rekrutacja.pm.szczecin.pl.

Źródło Politechnika Morska

Zobacz podobne

C. Hartwig Gdynia z nowym placem przeładunkowym i magazynem w Gdańsku

BS

Świnoujście. Rybacy będą mieli przystań za 13 milionów złotych

AB

Rekomendacje Rady OZE Konfederacji Lewiatan dotyczące OZE, w tym offshore wind

Autor

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie