Polski Portal Morski
Aktualności Porty

Wycieczkowce w Gdyni. Statki wycieczkowe spodziewane w Porcie Gdynia w 2024 roku

Wejście za portowy falochron ogromnego statku, a na nabrzeżu i tarasie Muzeum Emigracji – tłum gdynian i turystów chcących zatrzymać w swoich obiektywach ten wyjątkowy moment. Tuż po nim przy nabrzeżu robi się gwarno, a setki pasażerów schodzą na ląd i ruszają na zwiedzanie Trójmiasta – i tak kilkadziesiąt razy, każdego roku. Sezon na zawinięcia wycieczkowców do Portu Gdynia to moment, na który czeka wiele osób!

Jak informuje Port Gdynia, w 2024 roku cykl wejść wycieczkowców do portu rozpocznie się jeszcze w maju i potrwa aż do października.

Do Portu Gdynia zawiną wycieczkowce: Aidadiva, Msc Poesia, Aidamar, Mein Schiff 1, Norwegian Dawn, Celebrity Silhouette, Seven Seas Mariner, Marina, Mein Schiff 7, Sirena. 

Aktualny harmonogram statków wycieczkowych spodziewanych w Gdyni w 2024 roku znajduje się na stronie internetowej Portu Gdynia. Lista awizowanych zawinięć w ciągu roku może ulec istotnym zmianom.

Źródło: https://www.gdynia.pl/ Fot.: Port Gdynia

Zobacz podobne

PGZ Stocznia Wojenna zbuduje okręty dla Brytyjczyków

BS

Co nowego na budowie tunelu pod Świną?

Autor

Zamykają dla ruchu dwie ulice na Międzyodrzu. To kolejny etap dużej inwestycji

KM

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie