Polski Portal Morski
Aktualności Inne

Dni Morza w Świnoujściu. Prezydent zdradza, jakie będą atrakcje

Nie będzie fajerwerków na niebie, ale pojawią się na scenie. Już wiadomo, kto wystąpi na obchodach Dni Morza w Świnoujściu. Samorząd, przy wyborze artystów, korzystał z pomocy młodzieżowej rady miasta. Atrakcji ma nie zabraknąć.

Obchody Dni Morza przypadają na ostatni weekend czerwca. Prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska zdradza, kogo zobaczymy się na scenie. – Zaproponujemy program artystyczny, myślę, że bardzo ciekawy, atrakcyjny i dla starszych mieszkańców, i dla tych w średnim wieku, ale również dla młodzieży. Będzie oczywiście występ Orkiestry naszej Marynarki Wojennej, a gwiazdami Dni Morza w Świnoujściu w 2024 roku będzie Andrzej „Piasek” Piaseczny, Majka Jeżowska i będzie dla młodzieży Malik – wymienia Agatowska. 

Dodaje, że w tym roku miasto postanowiło zrezygnować ze sztucznych ogni. – To wydarzenie nie skończy się w tym roku fajerwerkami, ponieważ chcielibyśmy odejść od tego elementu, który wzbudza wiele emocji i zaproponujemy Państwu na koniec pokaz laserów. Myślę, że będzie bardzo atrakcyjny – powiedziała Agatowska. 

Dni Morza w Świnoujściu obchodzone będą na terenie mariny Basenu Północnego.

źródło: Radio Szczeicn / fot. ilustracyjne, ZMPSiŚ

Zobacz podobne

Nowy statek badawczy dla Politechniki Morskiej i dla PAN

PL

Ciężarówka wytoczyła się z promu, zawisła na krawędzi

BS

Nowoczesne Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Morskiego w Gdyni coraz bliżej otwarcia

AB

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie