Polski Portal Morski
Aktualności

Jan Grabowski w zarządzie PGZ

Rada Nadzorcza Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. w wyniku przeprowadzonego postępowania kwalifikacyjnego powołała na stanowisko członka zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. od 18 czerwca br. pana Jana Grabowskiego.

Jan Grabowski jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim, podyplomowych studiów z public relations i komunikacji strategicznej w Szkole Głównej Handlowej oraz studiów w Instytucie Wyższych Studiów Obrony Narodowej w Paryżu (Institut des hautes études de Defense Nationale à Paris, IHEDN).  

Doświadczony menadżer z 20-letnią historią pracy w środowisku międzynarodowym, przede wszystkim w przemyśle obronnym. Przez ostatnie 6 lat, od 2018 r., pełnił funkcję dyrektora generalnego MBDA w Polsce, wcześniej w latach 2015-2018 odpowiadał za rynek Europy Centralnej i Wschodniej w Nexter Systems we Francji. W latach 2012-2014 pełnił funkcję dyrektora strategii i międzynarodowej współpracy przemysłowej w Bumar sp. z o.o.

źródło/fot: PGZ

Zobacz podobne

Historia Elbląga od strony wody – rejsy i wystawa czasowa

BS

Eksperci: terminal kontenerowy w Świnoujściu jest potrzebny!

KM

Premier: Nord Stream 2 to strategiczny błąd, potwierdzeniem naszych obaw – rosnące ceny gazu

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie