Polski Portal Morski
Aktualności Inne Technologie

Mostostal Pomorze z nową maszyną MPC450(1200) firmy HGG Netherlands

Mostostal Pomorze poinformował o wprowadzeniu nowej maszyny MPC450(1200) firmy HGG Netherlands do przepływu produkcyjnego. Ten najnowocześniejszy obcinak do rur i kształtowników prostokątnych przenosi całą zaawansowaną technologię, wiedzę i doskonałość operacyjną HGG bezpośrednio do warsztatu.

MPC450 jest wyposażony w interfejsy tlenowo-paliwowe, plazmowe, znakowania i CAD-CAM, co pozycjonuje Mostostal Pomorze jako silnego gracza wśród producentów konstrukcji i rurociągów pracujących z materiałami węglowymi, stopowymi i nierdzewnymi. Ten nowy dodatek pozwala dostarczać produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Mostostal Pomorze to uznany i dynamicznie rozwijający się producent wielkogabarytowych konstrukcji stalowych oraz aluminiowych na rynek zagraniczny i krajowy. 

Spółka realizuje wysoko zaawansowane i specjalistyczne projekty głównie dla branży offshore, w tym przemysłu naftowo – gazowego, platform wiertniczych, konstrukcji podwodnych oraz morskiej energetyki wiatrowej. Ponadto firma wykonuje konstrukcje i instalacje dla przemysłu petrochemiczno-rafineryjnego, budowlanego, infrastrukturalnego czy stoczniowego. 

źródło/fot: Mostostal Pomorze

Zobacz podobne

„Stocznia” – najnowsza wystawa czasowa w Europejskim Centrum Solidarności

BS

Sasin: Zamierzamy rozliczyć Gazprom z decyzji o odcięciu dostaw gazu Polsce

KM

Tunel w Świnoujściu w pełni bezpieczny

AZ

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie