Polski Portal Morski
Aktualności Edukacja Extra Ważne

Dzień Otwarty „Daru Młodzieży”

Bałtycki Festiwal Piosenki Morskiej, regaty, CUDAWIANKI, Żeglarska Parada Świętojańska, Jarmark Morski, Dzień Otwarty „Daru Młodzieży”, pokazy w Planetarium im. A. Ledóchowskiego, zapoznanie się działaniem symulatora radarowo-nawigacyjnego – te i wiele innych atrakcji czeka w Gdyni na miłośników morskich klimatów w ramach obchodów Święta Morza, które w tym roku zaplanowane zostały w dniach od 21 do 30 czerwca 2024 roku. 


23 czerwca 2024 roku /niedziela/

W dniu 23 czerwca 2024 roku w godz. 10:00 – 18:00 Uniwerystet Morski w Gdyni serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty „Daru Młodzieży”, szkolnej, białej fregaty. Statek Uniwersytetu Morskiego w Gdyni zacumowany jest przy Nabrzeżu Pomorskim vis a vis Akwarium Gdyńskiego.

Studenci i pracownicy Uniwersytetu Morskiego w Gdyni przygotują również dodatkowe atrakcje w budynku Wydziału Nawigacyjnego /al. Jana Pawła II 3, Gdynia/. W godz. 10:00 – 16:00 serdecznie zapraszamy na:

  • pokazy w Planetarium im. Antoniego Ledóchowskiego – seanse będą odbywać się co 30 minut,
  • zapoznanie się z działaniem symulatora radarowo-nawigacyjnego, na którym to studenci Wydziału Nawigacyjnego uczą się m.in. manewrowania statkiem.

Osoby chcące wziąć udział w pokazach w Planetarium i zwiedzaniu symulatora prosimy, by kierowały się do wejścia głównego budynku Wydziału Nawigacyjnego.


Serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach Święta Morza! Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie Gdyni.

Zobacz podobne

Uroczystości pogrzebowe na Westerplatte

KM

PIE: Nord Stream 2 nie przyczyni się do dywersyfikacji tras dostaw gazu do UE

KM

Baltic Power projekt morskiej farmy wiatrowej

BS

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie