Polski Portal Morski

O nas

Autor
Polska Morska

Adres. Ul. Bytomska 7, 70-603 Szczecin, Woj. Zachodniopomorskie

Email: redakcja@polska-morska.pl

Telefon: 609893652

Polska Morska powstała w efekcie sygnałów i oczekiwań, artykułowanych przez przedstawicieli branży morskiej.

Polska Morska obecnie, to najprężniej rozwijający się portal branżowy w kraju. Chcemy być liderem wśród mediów elektronicznych informujących szybko i rzetelnie o wydarzeniach związanych z gospodarką morską, o inwestycjach, innowacjach, zmianach legislacyjnych i o ludziach, którzy kształtują obraz Polski Morskiej wyznaczając kierunki rozwoju tej strategicznej gałęzi gospodarki. Wzmacniamy w Polakach poczucie morskości naszej Ojczyzny, i kreujemy obraz Polski Morskiej na całym świecie wykorzystując najnowsze technologie informacyjne: przemawiamy słowem, dźwiękiem i obrazem.

Polska Morska – To nazwa nawiązująca do pięknej i historycznej wizji Rzeczypospolitej aktywnej oraz morskiej. To tradycja, która poprzez teraźniejszość rzutuje w przyszłość – budowaną w oparciu o nowe technologie, innowacje z poszanowaniem przyrody. Jako redakcja artykułujemy sygnały odbierane z dynamicznie zmieniającego się otoczenia, tworząc z nich logiczny obraz gospodarki morskiej.

Polska Morska, to tradycja budowana od momentu symbolicznych Zaślubin Polski z Morzem w 1920 w Pucku, fundującego początek polskiej gospodarki i administracji morskiej. To tradycja, która nas zobowiązuje do podtrzymywania i wzmacniania w Polakach morskiej tożsamości, historii, której Bałtyk jest jednym z fundamentów.
Polska Morska to dziś fundament gospodarczy, który potwierdza w sposób wymierny fakt, iż przedsiębiorcy tej branży zapewniają w krajowym budżecie 10 proc. PKB, ponad 40 mld zł.

W imieniu Redakcji portalu zapraszamy do codziennego odwiedzania strony !

Odwiedź nas na:
https://polska-morska.pl​​
https://twitter.com/PolskaMorska​​
https://www.instagram.com/polskamorska/​​
https://www.facebook.com/PolskaMorskaPL​

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie