Przejdź do treści

Zajęcia pokazowe w Porcie Wojennym w Świnoujściu

W czwartek, 17 września, w Porcie Wojennym w Świnoujściu marynarze z 8. Flotylli Obrony Wybrzeża przeprowadzili zajęcia pokazowe dla plutonu chemicznego przygotowującego się do rocznego dyżuru w ramach Sił Odpowiedzi NATO w 2021 roku.
Morska Stocznia Remontowa "Gryfia" będzie miała nowy, duży dok
Morska Stocznia Remontowa "Gryfia" podpisała umowę na budowę nowego dużego doku.
Maszyna do drążenia tunelu pod Świną przypłynie do Świnoujścia już w październiku!
Maszyna do drążenia tunelu w Świnoujściu (Zachodniopomorskie) przypłynie na statku z Chin w październiku. TBM rozpocznie wiercenie tunelu pod Świną na Wyspie Uznam.
Statek z maszyną TBM do drążenia tunelu pod Świną opuszcza Chiny!
Statek z maszyną TBM do drążenia tunelu pod Świną opuszcza Chiny i kieruje się do Europy północną drogą morską.
Gepard zwiększy bezpieczeństwo ruchu statków w portach Szczecin i Świnoujście
Zwiększy się bezpieczeństwo ruchu statków na torze wodnym Świnoujście-Szczecin oraz w basenach portowych obu portów. To za sprawą urządzenia trałowego zainstalowanego na pchaczu m/s Gepard.
Inwestycja w bezpieczeństwo w porcie w Świnoujściu
Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał dziś decyzję o pozwoleniu na rozbudowę i modernizację infrastruktury technicznej w porcie w Świnoujściu. Zadanie realizowane jest w ramach projektu mającego na celu polepszenie funkcjonalności portów w Szczecinie i Świnoujściu.
W piątek usuwanie niewybuchu z Kanału Piastowskiego w Świnoujsciu
Nurkowie minerzy zneutralizują w piątek bombę z czasów II wojny światowej, zalegającą na dnie Kanału Piastowskiego w Świnoujściu (Zachodniopomorskie). Nie będzie konieczna ewakuacja, a promy będą kursować bez zmian.
Subskrybuj Świnoujście