Polski Portal Morski
Aktualności Klaster Morski Wspieramy Szpitale

Kolejni Partnerzy Klastra Morskiego Pomorza Zachodniego wspierają szpitale

W ramach wspólnej akcji wspierania szpitali i służb medycznych województwa zachodniopomorskiego w  walce z pandemią koronawirusa, wpływają kolejne kwoty od Partnerów zrzeszonych w Klastrze.

Podziękowanie za wsparcie kierujemy do Centrum Logistycznego Gryf Sp. z o.o. ze Szczecina, firmie Supon SA ze Szczecina , firmie Eltek Polska sp z o.o. z siedzibą w Szczecinie i Interoceanmetal Joint Organization ze Szczecina.

Podmioty dołączyły do grona podmiotów, które wcześniej już wsparły środkami finansowymi akcję a są to

spółki morskie: Partner Stocznia Sp.z o.o., Infra Port Sp.z o.o, Polskie Terminale SA, Terminal Promowy Świnoujście Sp.z o.o, Unity Line Limited Sp.z o.o oddział w Polsce oraz od osoby prywatnej  związanej z branżą morską.

Zachęcamy do dołączenia do naszej inicjatywy POMOCY DLA SZPITALI.

Na tą chwilę, w ramach pomocy potrzebny jest zakup:  respiratorów, termometrów bezdotykowych, środków ochrony osobistej, kombinezonów ochronnych i właśnie na ten cel zbierane są środki.

Za wszystkie wpłaty jakie wpłynęły, oraz za Państwa zaangażowanie i chęć pomocy w imieniu szpitali oraz służb medycznych dziękujemy.

To nieoceniona pomoc!

Wszystkich, którzy chcieliby przyłączyć się do akcji pomocy szpitalom zapraszamy do  wpłat dowolnych kwot na specjalnie utworzone w tym celu  subkonto Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście PKO BP SA

numer: 63 1020 4027 0000 1202 1602 0300, z dopiskiem „WSPIERAMY SZPITALE”

 Klaster Morski Pomorza Zachodniego 

Zobacz podobne

Gaz-System i litewski operator gazociągów planują połączyć swoje systemy przesyłowe

BS

Rozpoczęło się wydobycie ze złoża Yme w Norwegii

KM

Kolejny krok w stronę terminala instalacyjnego

KM

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie