Polski Portal Morski
Aktualności Extra Polska Morska TV Żegluga

PŻB. Jak powstaje grafika na burcie promu?

Jeśli zastanawialiście się Państwo, jak powstaje duża grafika z nazwą Polferries na burcie promu, to chętnie Wam to pokażemy. Na filmie jeden z promów Polferries, podczas malowania logo.

Polska Żegluga Bałtycka SA, polski armator promowy, którego jednostki pływają pod marką Polferries obchodzi w tym roku Jubileusz 45-lecia działalności. Na dzień dzisiejszy pod marką Polferries eksploatowane są jednostki pasażersko-samochodowe, które obsługują linie promowe pomiędzy Polską, a Skandynawią. Są to m/f Nova Star i m/f Wawel, na linii Gdańsk – Nynäshamn (Szwecja), m/f Cracovia, m/f Mazovia oraz m/v Baltiva, którymi możemy popłynąć ze Świnoujścia do Ystad (Szwecja).
Polska Żegluga Bałtycka SA dysponuje własnymi Morskimi Biurami Podróży w Warszawie i Szczecinie. Oferują one nie tylko bilety promowe Polferries, lecz także bilety innych przewoźników promowych. Firma współpracuje z wieloma europejskimi biurami podróży, szczególnie z krajów skandynawskich.

żródło PŻB

Zobacz podobne

Jerzy Wójtowicz, prezes C. Hartwig: Bez terminalu kontenerowego świnoujski port będzie się cofał w rozwoju

AB

Program Miecznik wyzwaniem dla Marynarki Wojennej i przemysłu

BS

Z Gdyni do Sztokholmu. Ruszył kolejny wyścig pełnomorski The Ocean Race Europe Prologue.

AB

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoją wygodę. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie